• תפריט
חדשות טכנולוגיה

בלעדי ל"כלכליסט": מרכז הפיתוח של אפל עשוי להיפתח בחיפה עד סוף פברואר

עד כה התקבלו באפל כמה מאות קורות חיים של מהנדסים המעוניינים לעבוד בסניף הישראלי של ענקית הטכנולוגיה

אסף גלעד 08:5925.01.12

מרכז הפיתוח של אפל עשוי להיפתח בחיפה עד סוף פברואר, כך נודע ל"כלכליסט". עד כה התקבלו באפל כמה מאות קורות חיים של מהנדסים המעוניינים לעבוד בסניף הישראלי של ענקית הטכנולוגיה. קורות החיים הועברו לידיו של אהרון אהרון, מייסד מרכז הפיתוח ומי שיעמוד בראשו, בעיקר בשיטת "חבר

מביא חבר" וגם דרך חברת אנוביט שנרכשה בידי אפל.

  

העובדים הראשונים במרכז, מנהלי הביניים והמהנדסים, יגויסו על ידי אהרון בתוך כמה שבועות. במקביל מחפשת החברה משרדים עבור המרכז בחיפה, ככל הנראה באזור התעשייה של מתם בדרום העיר.

אפל מחפשת בימים אלה מהנדסי חומרה בתחום פיתוח השבבים, ובמיוחד מהנדסים המתמחים במעגלים חשמליים, אנלוגיה ובדיקות חומרה (וריפיקציה). מהנדסי השבבים הרצויים לאפל מגיעים ממרכזי פיתוח שבבים דומים כגון אינטל וברודלייט וכן מצורן שנרכשה על ידי CSR, שממנה פוטרו לאחרונה 130 עובדים. במקביל מאתרת החברה משרדים בחיפה, ככל הנראה באזור תעשיית ההייטק מת"מ בדרום העיר, בסמוך לאינטל, מיקרוסופט ופיליפס.

 

ל"כלכליסט" נודע כי פתיחת המרכז אינה קשורה לרכישת הסטארט־אפ אנוביט על ידי אפל. עובדי החברה, שמפתחים טכנולוגיות לתחום האחסון, צפויים להישאר בהרצליה ולא להשתלב בפעילות המרכז בחיפה, שתהיה אמונה על פיתוח רכיבים לשבבי ה-A5 וה-A6 הנמצאים בבסיס מכשירי האייפון והאייפד.

 

16תגובות
בטל שלח
 • יופי שיפתחו פעילות רק בחיפה, מספיק עם כל הרעננה, נתניה, הרצליה ומה קשור פתח תקווה יותר טוב שגם יפתחו עו"ד מת"ם בצ'ק פוסט כדי שכל המתחכמים שגרים במרכז ונוסעים 40 דקות בשביל לגזול את מקומות העבודה בחיפה לא יוכלו להגיע, צריך לפתי מקומות עבודה לצפוניים בלבד. אחרת המדינה הזאת תיעלם.

  אסף
  אסף, (31.01.12)
 • איך ניתן להגיש קו"ח שלום רב

  מהי כתובת המייל אליה ניתן לשלוח קו"ח?

  בברכה
  מירב
  מירב, (26.01.12)
 • אפשר לשלוח קו"ח לאהרון אהרון אם יש חשבון linkedin http://il.linkedin.com/pub/aharon-aharon/7/773/236

  נודניק, (25.01.12)
 • איך שולחים אליהם קורות חיים? חיפה לא מופיעה באתר של אפל למישהו יש רעיון? :/ תודה
  אורן, (25.01.12)
לכל התגובות