• תפריט
מכשירים

אפליקציה חדשה ל"כלכליסט" באנדרואיד

האפליקציה של חברת OpenTech, המיועדת לגרסה 2.2 ומעלה, מאפשרת קריאת כתבות, הוספת תגובות וצפייה בעדכונים 24/7 וכן בקריקטורה היומית

כתב כלכליסט 16:4106.10.11

אם אתם גולשים ב"כלכליסט" ממכשיר האנדרואיד שלכם, זה הזמן לעבור לאפליקציה החדשה של האתר.

האפליקציה, שפותחה בידי חברת Opentech LTD, מחליפה את היישום הקודם של האתר, והינה האפליקציה הרשמית שלו. ניתן להוריד אותה מהאנדרואיד מרקט, או לסרוק באמצעות הסמארטפון שברשותכם את הקוד המופיע בתחתית הידיעה להורדה ישירה. האפליקציה מיועדת לגרסה 2.2 ומעלה של מערכת ההפעלה.

 

כעת האפליקציה לאנדרואיד זהה לחלוטין לזו המיועדת למכשירי אייפון, ומציעה אפשרויות מלאות בדומה לגלישה סטנדרטית באתר: בדומה לו, היא מציגה חדשות בורסה, טכנולוגיה, נדל"ן, פרסום ושיווק, ספורט, משפט, תיירות, פנאי ותחומים רבים אחרים.

 

ניתן לעבור בקלות בין הערוצים, לקרוא כתבות מלאות ולשלוח אותן לחברים, וכן להגיב על ידיעות שונות. האפליקציה גם מציעה את שירות 24/7, המציג את הידיעות האחרונות שעלו באתר, וכן את הקריקטורה היומית. היא כוללת אפשרויות שונות להתאמה אישית, לנוחות המשתמשים.

להורדת האפליקציה להורדת האפליקציה
11תגובות
בטל שלח
 • "לא ליכוד לא" "לא ליכוד לא"
  הון שלטון, (03.12.14)
 • משהו מעצבן ביותר באפליקציה שלום. כאשר יש התראת פוש, מופיע לוגו כלכליסט בדף ההתראות ובשורה העליונה של המסך. אלא שגם לאחר כניסה לכתבה - ההתראה נותרת למעלה וסותמת את שורת ההתראות העליונה, דוחקת משם מיילים, סמסים, והתראות אחרות.
  לכן אני שוקל להסיר את האפליקציה.
  אנא עדכנו את האפליקציה.
  (20.03.12)
 • חדשות כלכליסט ב"פוש" אני מקבל דיווחים מיידיים ב"פוש" אבל הצלצול מזעזע!! איך משנים אותו?
  דפנה, (19.03.12)
 • סוף סוף הגיע הזמן שתעבוד גם ב HTC (ל"ת)
  אריאל, (24.10.11)
לכל התגובות