סגור

עושה זאת ברביעית: רופרט מרדוק מתגרש - בגיל 91

אייל הבידור ואשתו הדוגמנית לשעבר ג'רי הול (65) מתגרשים לאחר שש שנות נישואים. מקורבים למרדוק הופתעו לשמוע על סיום היחסים לאחר התמסרותו לנישואים בשנים האחרונות ולקיחת צעד אחורה מניהול האימפריה המשפחתית

אייל הבידור רופרט מרדוק (91) ואשתו הדוגמנית לשעבר ג'רי הול (65) מתגרשים לאחר שש שנות נישואים, כך עולה מדיווח בניו יורק טיימס המבוסס על שני אנשים המעורים בסיפור.
אלו הם נישואיו הרביעיים של מרדוק האוסטרלי. הול היא גרושתו של מיק ג'אגר. לפי הדיווח, מקורבים למרדוק "הופתעו" לשמוע על סיום היחסים. בשנים האחרונות, מרדוק התמסר יותר לנישואים ואפשר לבנו לאכלן לקבל על עצמו תפקיד גדול יותר בניהול האימפריה המשפחתית, הכוללת את רשת פוקס ניוז והעיתון הוול סטריט ג'ורנל.
מרדוק והול נישאו במרץ 2016. ביום הנישואים צייץ מרדוק: "בלי ציוצים לעשרה ימים ואולי לנצח! מרגיש כמו הגבר הכי שמח ובר מזל בעולם".
1 צפייה בגלריה
רופרט מרדוק וג'רי הול מתגרשים
רופרט מרדוק וג'רי הול מתגרשים
רופרט מרדוק וג'רי הול מתגרשים
(צילום: DANNY MOLOSHOK)
ב-2019 בני הזוג שילמו 13.8 מיליון דולר לרכישת בית ליד לונדון, ובשנה שעברה חגגו את יום ההולדת ה-90 של מרדוק בניו יורק. בשל הגבלות הקורונה, במסיבה השתתפו 130 אורחים והיא התקיימה באוהל ענק הצמוד למסעדה המפורסמת בקצה הסנטרל פארק, כך לפי דיווח במגזין ורייטי.
מהדוברים מטעמם של מרדוק והול לא התקבלה תגובה.
אשתו הראשונה של מרדוק הייתה דוגמנית אוסטרלית בשם פטרישיה ממנה התגרש ב-1965. מאשתו השנייה אנה, עיתונאית לשעבר התגרש ב-1999. הוא היה נשוי לאשתו השלישית וונדי דאנג בין 1999-2014. הונה של משפחת מרדוק מוערך ב-17.6 מיליארד דולר לפי מגזין פורבס.