$
בשולי החדשות

מלגו ועד פפסי: מותגי הענק לועגים לסייברטראק של טסלה

מייסד טסלה אלון מאסק הכריז בשבוע שעבר על טנדר חשמלי שצפוי לצאת לשוק ב-2021 וטען שהוא חסין בפני קליעי 9 מ"מ. אלא שלמרבה המבוכה במהלך ההשקה כדור מתכת שזרק המעצב הראשי של החברה ניפץ את שניים מחלונות הרכב. מותגי העולם תפסו טרמפ על התקרית - והציגו את הדגמים "חסיני הכדורים" שלהם

שירות כלכליסט 10:0229.11.19

מותגים עולמיים כמו לגו ופפסי פנו לרשתות החברתיות כדי ללעוג לסייברטראק החדשה של טסלה – הטנדר "חסין הכדורים" החשמלי, שחלונותיו נופצו על ידי כדור מתכת בערב ההשקה שלו בשבוע שעבר. חברת הצעצועים לגו צייצה בטוויטר: "האבולוציה של המשאית כבר כאן. והיא חסינת ניפוץ לגמרי," כשלצד הכיתוב תמונה של קוביית לגו בצבע אפור בהיר על גלגלים. הפוסט של לגו צוייץ-מחדש 21,000 פעם. 

 

פפסי עשתה גרסה משלה, שבה נראה כדור נייר פוגע בפחית קולה עם הכותרת "יום ההדגמה," מעט לאחר השקת המשאית. רשת המזון המהיר דני'ז קפצה גם היא על ההזדמנות, וצייצה: "חשפנו את משאית הדיינר שלנו באותו יום של הסייברטראק...SMH" - ראשי התיבות של לנענע את הראש מצד לצד או Shake My Head. גם משטרת דובאי צייצה תמונה של הסייברטראק עם סמלי משטרת הממלכה.

 

אלון מאסק מציג את הסייברטראק אלון מאסק מציג את הסייברטראק

 

 

 

 

כך לעגו מותגי העולם להשקה המביכה של טסלה - 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השקת המשאית של טסלה משכה תשומת לב בינלאומית, לאחר שמאסק טען שהיא חסינה בפני קליעי 9 מ"מ, באירוע קידום מכירות שנערך בלוס אנג'לס ביום חמישי שעבר. אך כאשר המעצב הראשי של טסלה, פרנץ פון הולצהאוזן, זרק כדור מתכת על שניים מחלונות הרכב, שניהם התנפצו. "אוי אלוהים", קרא מאסק אחרי שזה קרה.

  

טסלה פרסמה וידאו שבו נראית המשאית גוררת משאית פיק-אפ F-150 של פורד, מה שגרם לסגן נשיא פורד X סנדיפ מדרה לצייץ בחזרה למאסק, ולהזמינו לתחרות משיכת חבל בין שני הרכבים. "נראה אותך," ענה מאסק לאתגר.

  

השקת הטנדר גרמה גם ל-Dbrand, חברה קנדית שמייצרת סקינים ואריזות לטלפונים ולפטופים, להציע אריזות מודפסות למשאית, כולל בצבעי הסוואה, ומרקמים שונים של עץ ועור.

  

ייצור הסייברטראק אמור להתחיל ב-2021, ומאסק טען בטוויטר שיש בידיו כבר 250 אלף הזמנות. 

 

x