$
בשולי החדשות

אברקרומבי מכה שוב: מטילה הגבלות על תסרוקות העובדים

לאחר שאסרה על עובדיה ללבוש שחור, ממשיכה רשת האופנה במגבלות על העובדים; מה מותר ומה אסור עכשיו?

סוכנויות הידיעות 17:5105.09.13

לאחר שאסרה על עובדיה ללבוש שחור, מגדירה חברת האופנה אברקרומבי אנד פיץ' לעובדיה אלו תסרוקות מקובלות ועל אלו תסרוקות חל איסור. כך מדווח אתר ביזנס אינסיידר.

 

עוד מגבלות על העובדים עוד מגבלות על העובדים צילום: בלומברג

 

במדריך לעובד של אברקרומבי מופיעים חוקי "מותר ואסור" לתסרוקות העובדים האוסרים על הופעה לעבודה עם תסרוקת "קיצונית" או שאינה טבעית.

 

כך למשל אסור לעובדים לצבוע את שערם בצבע שאינו טבעי (כמו כחול או ורוד) ולהוסיף גוונים בצבע המנוגד מדי לצבע שערם. על התסרוקות להיות שמרניות ומותרים גוונים הנראים טבעיים, או "צרובי שמש".

 

המנכ"ל שונא שחור

 

בחודש יולי האחרון פורסם כי מנכ"ל רשת האופנה אברקרומבי אנד פיץ' (Abercrombie & Fitch), מייק ג'פריס, שונא את הצבע השחור. עד כדי כך שהוא מסרב ללבוש בגדים שחורים ואף אוסר על עובדי הרשת ללבוש בגדים שחורים, כך מדווח אתר "ביזנס אינסיידר".

 

רשת האופנה אישרה כי אכן אברקרומבי לא מוכרת פריטי לבוש בצבע שחור והעובדים מתבקשים לא ללבוש בגדים שחורים בבואם לעבודה, אפילו לא מעיל גשם שחור, משום שהמנכ"ל מתעב את הצבע, כך על פי אחד מעובדי הרשת שהתראיין ל"ביזנס אינסיידר".

 

"אברקרומבי אנד פיץ' לא מוכרת ביגוד שחור ומעדיפה שעובדיה לא ילבשו בגדים שחורים משום שאנו רשת לאופנת קז'ואל ואנו חשים שביגוד שחור הוא פורמלי מדי", נאמר בתגובתה של הרשת. "אין לנו דבר נגד ביגוד שחור - זהו צבע מתאים ביותר לדברים כגון חליפות טוקסידו".

 

על אף ששחור נחשב לצבע מחמיא בכל העולם, מנכ"ל הרשת לא מעוניין לראות אותו בקולקציות בחנויות הרשת. במקום זאת, מציעה אברקרומבי אופציה של כחול כהה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x