סגור
רונאלדו מוצג באל-נסאר
רונאלדו מוצג באל-נסאר (צילום: מתוך הפייסבוק של אל-נסאר)

דעה
במקום לצאת מלך - רונאלדו מכר את עצמו לסעודים

יהיו מי שיתלהבו מהמעבר של כריסטיאנו רונאלדו לאל נאסר, יהיו כאלו שיסבירו שאלו הצעות שלא מסרבים להן, יהיו כאלו שיגידו שאין לו כבר מה למכור באירופה - זה לא משנה את העובדה שרונאלדו מצטרף לקבוצה סעודית עבור סכום פשוט מגונה

לפני מספר ימים לוקאס פרס, חלוץ ספרדי, שילם 500 אלף יורו לקאדיס כדי להשתחרר מהחוזה שלו בקבוצה מהליגה הראשונה. הוא עשה זאת כדי לרדת לליגה השלישית בספרד ולסייע לקבוצה שהוא אוהד, הקבוצה של העיר שלו, דפורטיבו לה קורוניה, להעפיל לליגה השנייה.
זה סיפור הרואי בהרבה מהסיפור הדוחה של כריסטיאנו רונאלדו, אדם שלא חסר לו שום דבר, אבל בחר ללכת לשחק בדיקטטורה מפרת זכויות אדם עבור 200 מיליון יורו בשנה.
אפשר לקשקש עד סוף החוזה שלו ב-2025 שהוא חיפש "בכל הכוח" קבוצה אחרת שתיקח אותו ותאפשר לו לסייע לה בליגת האלופות או להגיע לליגת האלופות אבל העובדה היא שהוא לא בחר לוותר על השכר שלו כדי ללכת לסייע לספורטינג ליסבון, הקבוצה בה גדל, או לקנות ולהרים את מועדון הכדורגל באי הולדתו מדיירה, הוא בחר לסיים את הקריירה שלו כ"שגריר" של סעודיה - כ-7 שנים אחרי שאמר שהוא רוצה לסיים את הקריירה שלו ברמה הכי גבוהה ("אני לא רוצה לסיים את הקריירה שלי ב-MLS או קטאר. אני רוצה לסיים עם כבוד במועדון גדול").
יהיו כאלו שיתלהבו מהמעבר של כריסטיאנו רונאלדו לאל נאסר, יהיו כאלו שיסבירו שאלו הצעות שלא מסרבים, יהיו שיגידו שאין לו כבר מה למכור באירופה - זה לא משנה את העובדה שרונאלדו מצטרף לקבוצה סעודית עבור סכום פשוט מגונה.