חסויות וזכויות שידור

ורייזון תשלם 21 מיליון דולר על זכויות השידור של משחק פוטבול בודד

החברה הבטיחה לעצמה את הזכויות הבלעדיות לשידור בסטרימינג של המשחק בין בולטימור וג'קסונוויל שיתקיים באצטדיון וומבלי בלונדון ב-24 בספטמבר

שירות כלכליסט 17:5209.05.17
ורייזון הבטיחה לעצמה את הזכויות הבלעדיות לשידור בסטרימינג של משחק הפוטבול בין בולטימור רייבנס וג'קסונוויל ג'גוארס, שיתקיים באצטדיון וומבלי בלונדון ב-24 בספטמבר.

 

שחקן NFL. גם לטוויטר הסכם זכויות שידור שחקן NFL. גם לטוויטר הסכם זכויות שידור צילום: אם סי טי

 

על פי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, ענקית הטלקומוניקציה תשלם לליגה 21 מיליון דולר עבור הזכויות למשחק בליגה הסדירה. המשחק ישודר בפלטפורמות הווידיאו של החברה AOL, Fios TV, Go90 ו- Complex.com. הוא יהיה זמין גם באפליקציה של ה-NFL במכשירים ניידים ללקוחות האינטרנט של ורייזון, ובאפליקציית NFL ב- Xbox One ובווינדוס 10.

 

ורייזון נאלצה לשלם מחיר גבוה כל כך עבור משחק אחד מכיוון שאין כוונה לשדר אותו בטלוויזיה הארצית בארה"ב.

 

"ורייזון תהיה השותפה הדיגיטלית הבלעדית של ה-NFL שתשדר בסטרימינג את משחק השבוע שלישי של הסדרה הבינלאומית בלונדון לקהל העולמי", נמסר בהצהרה מטעם ה-NFL.

 

זו לא תהיה הפעם הראשונה שליגת הפוטבול משתמשת בפלטפורמת סטרימינג. בחודש שעבר חתמה אמזון על חוזה עם ה-NFL לזכויות הסטרימינג הבינלאומיות למשחקי ימי חמישי. החוזה המתייחס ל-10 משחקים עומד על 50 מיליון דולר, אך בניגוד לחוזה עם ורייזון, המשחקים של ימי חמישי ישודרו בו זמנית גם ברשתות הארציות NBC ו-CBS.

 

במקביל, פלטפורמת המדיה החברתית טוויטר הגיעה להסכמים לשידור משחקי ליגת הכדורסל לנשים (WNBA) ומשחקי לקרוס (Major League Lacrosse), שיצטרפו לשורה של תכני ספורט שהיא מציעה. במסגרת ההסכם עם ה-WNBA, החברה תשדר בסטרימינג 20 משחקים בעונה הסדירה וזאת במשך שלוש עונות. ההסכם בתוקף לשנים 2017-2019.

 

ההסכם כולל גם הצטרפות של WNBA לתכנית Amplify של טוויטר, שתכלול 40 חבילות תקצירים בשבוע שישודרו ברחבי טוויטר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x