$
רכישות

מריה שראפובה, סרינה וויליאמס, טום בריידי וכוכבי ספורט אחרים משקיעים ב-UFC

מספר שמות מוכרים מעולמות הספורט והבידור השקיעו בסדרת תחרויות האמנויות הלחימה המשולבת שנמכרה לאחרונה

שירות כלכליסט 13:1405.10.16
מספר שמות מוכרים מעולמות הספורט והבידור השקיעו בסדרת תחרויות האמנויות הלחימה המשולבת של ה-UFC.

 

טום בריידי. הפרטים הפיננסים של החוזים לא פורסמו, אך בערוץ הספורט האמריקאי ESPN מדווחים כי כל אחד מהמפורסמים מחויב להשקיע סכום מינימאלי של 250 אלף דולר. טום בריידי. הפרטים הפיננסים של החוזים לא פורסמו, אך בערוץ הספורט האמריקאי ESPN מדווחים כי כל אחד מהמפורסמים מחויב להשקיע סכום מינימאלי של 250 אלף דולר. צילום: אי פי איי

 

שחקניות הטניס לי נה, מריה שארפובה וסרינה וונוס וויליאמס הן בין המשקיעים, לצד כוכבי הפוטבול קאם ניוטון שמשחק בקבוצת קרולינה פנתרס וטום בריידי מניו אינגלנד פטריוטס. רוברט קראפט הבעלים של הפטריוטס השקיע גם.

 

משקיעים נוספים הגיעו מתחומי המוזיקה, הקולנוע והטלוויזיה, ביניהם אייבל טספיי, אדם לווין, אנתוני קידיס, בן אפלק, קלווין האריס, קונאן או'בריאן, פלי, גאי פיירי, ג'ימי קימל, אל.אל קול ג'יי, מארק וולברג, מייקל ביי, רוב דירדק, סילבסטר סטלון, טריי פרקר וטיילור פרי.

 

הפרטים הפיננסים של החוזים לא פורסמו, אך בערוץ הספורט האמריקאי ESPN מדווחים כי כל אחד מהמפורסמים מחויב להשקיע סכום מינימאלי של 250 אלף דולר.

 

ההשקעות החדשות מגיעות לאחר שביולי דווח כי סוכנות ייצוג הספורטאים והאמנים WME-IMG רכשה את ה-UFC. לפי תנאי ההסכם, ששוויו נאמד ב-4 מיליארד דולר, הסוכנות תשמש גם כשותפת התפעול של הטורנירים. חברות הפרייבט אקוויטי סילבר לייק פרטנרס ו-KKR חברו לסוכנות כמשקיעות אסטרטגיות, לצד MSD קפיטל ו-MSD פרטנרס, שיספקו את המימון.

 

בוול סטריט ג'ורנל דיווחו כי הבעלים של WMG-IMG ארי עמנואל חיפש סלבריטאים ש"ידועים כאוהדים של הספורט" שיצטרפו לקבוצת הבעלות של ה-UFC.

 

"הרחבת קבוצת הבעלות שלנו שתכלול קליבר של כישרונות ויזמים היא מדד חזק לנוכחות העולמית המתפתחת של ה-UFC", מסר נשיא הארגון דיינה וויט. "המשקיעים החדשים שלנו מביאים איתם ידע וניסיון שיעזרו לנו להמשיך ולמנף את המותג ולהרוויח הודות למאפיינים הבידוריים והספורטיביים שלו".

 

מגיש הטלוויזיה או'בריאן הוסיף: "ענקיות הבידור IMG ו-WME רכשו לאחרונה את UFC. זו הייתה אחת העסקאות הגדולות ביותר שהיסטוריה של הספורט. אני במקרה מיוצג על יד WME, והחבר'ה האלה עושים עבודה מעולה. לאחר שהוכרזה העסקה עם UFC, הסוכנות העניקה לחלק מהלקוחות שלה הזדמנות לרכוש אחזקת בעלות קטנה ב-UFC, ואני נרגש לומר שאני אחד מהלקוחות הללו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x