$
ספורט עולמי

קובי בראיינט הקים קרן הון סיכון שתשקיע 100 מיליון דולר בהייטק

כוכב הכדורסל לשעבר חובר לג'ף סטיבל (43), יזם ומשקיע ותיק שהוצג בפני בראיינט על ידי מכר משותף. הם קראו לחברה שהקימו בראיינט סטיבל, והיא תפעל באזור לוס אנג'לס

שירות כלכליסט 12:0222.08.16
הכירו את קובי בראיינט, משקיע הון סיכון. כוכב הכדורסל לשעבר יחשוף היום (ב') את קרן ההון סיכון שהקים. מדובר על קרן בגובה 100 מיליון דולר שתשקיע בחברות טכנולוגיה, מדיה ומידע.

 

 

קובי בראיינט, על פי הערכות, הרוויח 680 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו - מהסכמי שכר וחסויות. קובי בראיינט, על פי הערכות, הרוויח 680 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו - מהסכמי שכר וחסויות. צילום: איי פי

 

בראיינט, שחוגג השבוע יום הולדת 38, לא עושה זאת לבדו. הוא חובר לג'ף סטיבל (43), יזם ומשקיע ותיק שהוצג בפני בראיינט על ידי מכר משותף. הם קראו לחברה שהקימו בראיינט סטיבל, והיא תפעל באזור לוס אנג'לס.

 

בראיינט וסטיבל משקיעים ב-15 חברות מאז 2003, אך רק לאחר פרישתו השנה של בראיינט מכדורסל החליטו למסד את מערכת היחסים ולהקים את הקרן. ההשקעות הנוכחיות כוללות את אתר הספורט The Players Tribune מעצבת משחקי המחשב סקופלי (Scopely), חברת LegalZoom שמספקת שירותים משפטיים, חברת ייצור תוכנה לטלמרקטינג בשם RingDNA וחברת ייצור מסחטות מיץ ביתיות, Juicero.

 

שני השותפים אחראיים ל-100 מיליון דולר בקרן, שהם מתכננים להשקיע בשנים הקרובות, ובשלב זה הם לא פונים למשקיעים נוספים.

 

קובי בראיינט, על פי הערכות, הרוויח 680 מיליון דולר במהלך הקריירה שלו - מהסכמי שכר וחסויות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x