$
ספורט ופוליטיקה

לה ליגה תשתף פעולה עם מועדון מאיחוד האמירויות

ליגת הכדורגל הספרדית חתמה על שותפות ראשונה מסוגה עם המועדון אל אהלי מהאמירויות הערביות. היא מסרה כי ההסכם, שבתוקף לשתי עונות "יתמוך בפיתוח המועדון המוביל בדובאי"

שירות כלכליסט 14:1924.03.16
ליגת הכדורגל הספרדית חתמה על שותפות ראשונה מסוגה עם המועדון אל אהלי מהאמירויות הערביות. לה ליגה מסרה כי ההסכם, שבתוקף לשתי עונות "יתמוך בפיתוח המועדון המוביל בדובאי". זוהי השותפות הראשונה מסוגה בין הלה ליגה ומועדון זר.

 

שחקני לה ליגה עם חאבייר טבאס, המנכ"ל. לה ליגה תשלח מאמנים מוסמכים לאל אהלי שיעבירו מהמומחיות שלהם למאמני הנוער של המועדון. במקביל, תפותח תכנית שלמה לנוער. שחקני לה ליגה עם חאבייר טבאס, המנכ"ל. לה ליגה תשלח מאמנים מוסמכים לאל אהלי שיעבירו מהמומחיות שלהם למאמני הנוער של המועדון. במקביל, תפותח תכנית שלמה לנוער. צילום: אי פי איי

 

"זה חשוב עבורנו כי דובאי הייתה היעד הראשון מחוץ לספרד שבו נפתחו משרדים של הליגה הספרדית, וזו דוגמה ברורה נוספת למחויבות של לה ליגה לאיחוד האמירויות", מסר פרננדו סאנץ, מנהל הלה ליגה במזה"ת. "אנחנו רוצים להמשיך ולתרום והשותפות עם המועדון המוביל באזור היא הדרך הטובה ביותר להמשיך לעשות זאת".

 

הליגה הספרדית והמועדון מהמפרץ הפרסי יארגנו שורה של יוזמות וסדנאות שיתמקדו באופן ניהול הכדורגל. הסדנאות יכסו תחומים כמו שיווק, ניהול אצטדיונים, אסטרטגיה ועניינים משפטיים, וכן נושאים הקשורים לספורט כמו מניעת פציעות, אימון ותזונה.

 

לה ליגה תשלח מאמנים מוסמכים לאל אהלי שיעבירו מהמומחיות שלהם למאמני הנוער של המועדון. במקביל, תפותח תוכנית שלמה לנוער.

 

"ההסכם הזה הוא תוצאה של שלוש שנים של עבודה, החל מאז שפרננדו סאנץ פתח את המשרדים הראשונים של הליגה בדובאי", מסר נשיא הליגה הספרדי, חוויאר טבס. "המטרה שלנו הייתה להפוך להיות חלק מסצנת הכדורגל באמירויות. אל אהלי הוא מועדון צעיר, אך הם נהנו מהצלחה מרשימה על המגרש, והעבודה הטובה הזו נמשכת. הרעיון מאחורי השותפות הזו הוא לא לסייע, אלא לחלוק בחוויות".

 

טבס מקווה גם שהשותפות תעלה את הפרופיל של הליגה הספרדית באזור. "יש לנו נוכחות שם כבר מספר שנים, וזה חשוב שהמותג שלנו יהיה מיוצג באזור", אמר. "אנחנו עובדים לצורך זה, והשותפות הזו היא חלק מהמאמצים האלה".

 

חבר משפחת המלוכה עבדאללה סעיד אל נבודה הוסיף: "המטרות של החיבור הן רחבות היקף. הוא יאפשר לנו לשפר את ניהול המועדון ולבצע שיפורים בצד הספורטיבי. בהתחשב בכך והודות לשותפות, יתקיימו אירועים באמירויות. "אנחנו אחד המועדונים הטובים ביותר באמירויות, אך בלה ליגה משחקות כמה מהקבוצות הבולטות בליגת האלופות, כך שאנחנו מקווים שהיא תסייע לשפר את הקבוצה בכל התחומים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x