$
אירועי ספורט

אפל תעניק חסות לסופרבול 50

ענקית הטכנולוגיה תזכה בזכויות השיווק המקומיות באזור המשחק, שיתקיים באצטדיון ליווי'ס בסנטה קלרה ב-7 בפברואר

שירות כלכליסט 10:2721.01.16

ענקית הטכנולוגיה אפל מחדשת את הקשרים שלה עם הסופרבול לאחר שהגיע להסכם להיות הספונסרית של ועדת האירוח של סופרבול 50. 

 

 

 

אפל. אפל לרוב נמנעת מהענקת חסות לאירועי ספורט, אך ברוס הוסיף שהחברה וחברות נוספות במרכז קליפורניה מעוניינות לתמוך באירוע הספורט הנצפה ביותר בטלוויזיה האמריקאית. אפל. אפל לרוב נמנעת מהענקת חסות לאירועי ספורט, אך ברוס הוסיף שהחברה וחברות נוספות במרכז קליפורניה מעוניינות לתמוך באירוע הספורט הנצפה ביותר בטלוויזיה האמריקאית. צילום: בלומברג

 

החברה אמריקאית, ששידרה פרסומות למחשבי המקינטוש שלה במהלך המשחק של 1984, היא בין שורה של חברות שמעניקות חסות לוועדה, שאחראית על ארגון משחק האליפות השנתי של הפוטבול ושלל האירועים הלווייניים שלו בשם ה-NFL. 

 

במסגרת ההסכם, אפל תזכה בזכויות השיווק המקומיות באזור המשחק, שיתקיים באצטדיון ליווי'ס בסנטה קלרה ב-7 בפברואר. היא מורשית גם להשתמש בלוגו של הוועדה המארגנת, שכולל את גשר שער הזהב של סן פרנסיסקו וכדור פוטבול, והוא שונה מהלוגו הרשמי של ה-NFL לסופרבול.

 

אפל היא אחת מכמה חברות טכנולוגיה בעמק הסיליקון שמעניקה חסות לוועדה המארגנת של השנה, ביניהן אינטל, SAP, מיקרוסופט, גוגל, HP ואובר. החוקים של NFL מאפשרים לוועדות המארחות, שמורכבות בעיקר מצוותים מקומיים, לחתום על חוזי ספונסרשייפ במספר קטגוריות, אם הקטגוריה הזו משתלמת במיוחד באזור המדובר.

 

נשיא ומנכ"ל הוועדה המארגנת של סופרבול 50 קיית' ברוס אמר כי המשחק השנה יהיה "המתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית".

 

אפל לרוב נמנעת מהענקת חסות לאירועי ספורט, אך ברוס הוסיף שהחברה וחברות נוספות במרכז קליפורניה מעוניינות לתמוך באירוע הספורט הנצפה ביותר בטלוויזיה האמריקאית.

 

עד לשב זה, גייסה הוועדה המארגנת 50 מיליון דולר במימון פרטי, אף שלא ידוע כמה כל ספונסרית משלמת. הוועדה התחייבה לתרום 25% מכלל ההכנסה לארגוני צדקה מקומיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x