$
אירועי ספורט

יורו 2016: לידיעת האוהדים הבריטים - מחירי המלונות בצרפת זינקו ב-400%

50 אלף אוהדים אנגלים צפויים לעקוב אחרי הנבחרת שלהם במשחקים בקיץ הבא. רבים מהם יגיעו גם בלי כרטיסים למשחקים ויסתפקו בצפייה באזורים המיועדים לאוהדים

שירות כלכליסט 13:0427.12.15
עשרות אלפי אוהדי כדורגל יחוו את ייסורי יורו 2016 לאחר שבתי המלון בצרפת העלו את התעריפים ב-400%.

 

 

 

אוהדי נבחרת אנגליה. יקשו למצוא מקום לישון אוהדי נבחרת אנגליה. יקשו למצוא מקום לישון צילום: איי אף פי

 

תחקיר של עיתון "המירור" הבריטי מצא כי מלונות רבים כבר מלאים בימי המשחק של נבחרת אנגליה. 

 

בעלי המלונות בצרפת יודעים שיוכלו להרוויח מהביקורים של הנבחרת האנגלית בערים שלהם, מכיוון שהקבוצה של רוי הודג'סון מביא איתה תמיד קהל רב.

 

מספר מוערך של 50 אלף אוהדים אנגלים צפויים לחצות את התעלה עבור הטורניר. עשרות אלפי אוהדים מוויילס, צפון אירלנד ואירלנד צפויים גם כן לנסוע לצרפת לצפות בטורניר, שיתקיים בקיץ הבא. רבים מהם יגיעו גם בלי כרטיסים למשחקים ויסתפקו בצפייה באזורים המיועדים לאוהדים.

 

המשחק הראשון של אנגליה בטורניר יהיה נגד רוסיה בעיר הנמל מרסיי ב-11 ביוני, ותעריפי בתי המלון לערב המשחק כבר הרקיעו שחקים. מלון נובוטל מרסיי סנטרה פראדו לרוב גובה 75 ליש"ט ללילה, אך כעת הוא מבקש 251 ליש"ט עבור לילה המשחק. בדומה, מלון סופיטל מרסיי גובה כעת 398 ליש"ט לחדר שיעלה 175 ליש"ט לאחר שאנגליה תעזוב את העיר.

 

משם ממשיכה הנבחרת לעיר המכרות לאנס עבור "הקרב של בריטניה" נגד ויילס. המשחק יתקיים ב-16 ביוני, וגם במקרה זה גובים מהאוהדים מחירים מופרזים.

 

מלון Novotel Noyelles גובה 240 ליש"ט ללילה, כשהתעריף הרגיל עומד על 65 ליש"ט, כלומר זינוק של כמעט פי 4.

 

בסנט אטיין, שם תשחק אנגליה נגד סלובקיה ב-20 ביוני, מלון Residence Le Palatines גובה 185 ליש"ט ללילה, אך המחיר ירד ל-46 ליש"ט לאחר הטורניר.

 

בתוך כך, נודע גם כי לאנגליה הוקצו רק 23,520 כרטיסים עבור שלושת המשחקים הראשונים, קרוב ל-8,000 פחות ממספר הכרטיסים שהוקצה לאיסלנד, שהאוכלוסייה שלה מונה פחות מ-325 אלף תושבים.

 

כלומר, על כל כרטיס לאיסלנד יתחרו 10 אנשים, בעוד שעל כל כרטיס אנגלי יתחרו 2,254 אוהדים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x