$
חסויות וזכויות שידור

סטפן קארי אמר לא למשקאות הקלים, יהיה פרזנטור של מים מהברז

כוכב ה-NBA חתם על חוזה ספונסרשיפ חדש עם מותג סינון המים בריטה; קארי: "שתיית מים חיונית לאורח חיים בריא"

שירות כלכליסט 15:5121.12.15
כוכב ה-NBA סטפן קארי חתם על חוזה ספונסרשיפ חדש עם חברת משקאות, אך לא מדובר בקולה, פפסי או מותג אחר של משקה קל, אלא השחקן של גולדן סטייט ווריורס מפרסם את מותג סינון המים בריטה.

  

 

 

סטפן קארי בקמפיין של בריטה.  "מים הם המשקה שלי. אני אוהב את זה שבריטה מעניקה למי ברז טעם טוב, כך שלא צריך להוציא כסף או לבזבז פלסטיק בבקבוקי מים מינרלים". סטפן קארי בקמפיין של בריטה. "מים הם המשקה שלי. אני אוהב את זה שבריטה מעניקה למי ברז טעם טוב, כך שלא צריך להוציא כסף או לבזבז פלסטיק בבקבוקי מים מינרלים".

 

קרי חתם על חוזה לשלוש שנים לפרסום "מוצרי סינון המים של המותג ויתרונות של מים באופן כללי", כך לפי הצהרה שפרסמה החברה. הוא יופיע בפרסומות בטלוויזיה, באירועי יחסי ציבור ובקמפיינים במדיה החברתית. 

 

"שתיית מים חיונית לאורח חיים בריא", הצהיר קרי. "מים הם המשקה שלי. אני אוהב את זה שבריטה מעניקה למי ברז טעם טוב, כך שלא צריך להוציא כסף או לבזבז פלסטיק בבקבוקי מים מינרלים".

 

הקמפיין ייצא לדרך בינואר, והפרסומות בטלוויזיה יושקו במרץ. "ההחלטה לעבוד עם בריטה – ושלא תטעו קרי יכול לעבוד עם כל חברה שירצה – הוא מעביר מסר חשוב שמים נקיים וצלולים הם הבחירה הנכונה לאמריקה", מסר בהצהרה אד הובר, המנהל הכללי של מותג בריטה.

 

בריטה קישרה בהצהרה בין העסקה לארגון דרינק אפ, שמתואר כ"ניסיון מצד השותפות למען אמריקה בריאה יותר ויו"ר הכבוד שלהם, האישה הראשונה מישל אובמה, לעודד אנשים לשתות יותר מים ולעיתים קרובות יותר". בבריטה ציטטו גם מחקר מ-2013 שפורסם בכתב העת לרפואת ילדים, לפיו "קרוב ל-80% ממוצרי המזון שמפורסמים על ידי ספורטאים, הם מוצרי אנרגיה ללא הרבה ערך תזונתי, בעוד ש-93% מהמשקאות הם משקאות עם ריכוז סוכר גבוה".

 

"החשיבות של עסקאות מסוג זה היא גבוהה ביותר", אומר דרו נאניס, סמנכ"ל השיווק בשותפות למען אמריקה בריאה יותר. "כשהשקנו את דרינק אפ, זה היה החזון שעמד לנגד עינינו. קיווינו שנצליח לעודד סלבריטאים שקובעים טרנדים, מותגים ואחרים לעבוד יחד כדי לעודד אנשים לבחור במים לעיתים קרובות יותר. בשותפות של סטפן קרי עם בריטה בהחלט תועיל למאמץ שלנו".

 

לא נחשפו פרטים פיננסים של העסקה אך על פי הערכות מדובר על הסכם החסות הגדול ביותר של בריטה.

 

בחודשים האחרונים אנדר ארמור, דגרי ו-Muscle Milk, נותני החסות של קארי שדרגו את הסכמי החסות שלו באחוזים רבים. לקארי גם הסכמי חסות עם חברת האונית JBL וחברת הביגוד הרפואי, ZAMST.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x