$
ספורט ישראלי

גזר דינו של אלי טביב נדחה ל-15 בפברואר

התיק של בעלי בית"ר ירושלים, שהורשע בהכאת קטין, השמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט, הועבר לחוות דעת ממונה על עבודות שירות. טביב: "זה רגע משפיל"

ynet 11:2731.12.14

אלי טביב, שהורשע לפני כחצי שנה בהכאת קטין, השמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט, ייאלץ להמתין עד ל-15 בפברואר כדי לשמוע את גזר דינו בתיק שזכה לכינוי "פרשת הנער". בתום דיון שנערך הבוקר (ד') בבית משפט השלום, החליט השופט כי ההכרעה לגבי העונש תתקבל רק לאחר חוות דעת מצד ממונה על עבודות שירות, כאשר הפרקליטות דרשה מאסר בפועל לחצי שנה, שעשוי להיות מומר לעבודות שירות.

 

 

 

טביב. על פי כתב האישום, טביב או אדם מטעמו דאג למחיקת ההקלטה של המקרה במצלמות ביתו, מה שהוביל את הפרקליטות להאשימו גם בהשמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט. טביב. על פי כתב האישום, טביב או אדם מטעמו דאג למחיקת ההקלטה של המקרה במצלמות ביתו, מה שהוביל את הפרקליטות להאשימו גם בהשמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט. צילום: עוז מועלם

 

כזכור, הפרשה החלה במרץ 2012, אז הגיע אוהד הפועל תל אביב לביתו של טביב על מנת למחות על אופן ניהול הקבוצה. לפי כתב האישום, מאבטחו של טביב תפס את הקטין, ולאחר שגם הבעלים הגיע למקום החלו השניים להכות אותו בכל חלקי גופו.

 

על פי כתב האישום, טביב או אדם מטעמו דאג למחיקת ההקלטה של המקרה במצלמות ביתו, מה שהוביל את הפרקליטות להאשימו גם בהשמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט.

  

עו"ד ציון אמיר המייצג את טביב, הביע אופטימיות לאחר הדיון: "זה היה דיון טוב ואני מתרשם שהשופט היה קשוב מאוד. אני לא רוצה לנחש, אבל ההערכה שלי היא שהעונש יהיה עבודות שירות מקסימום. אני חושב שהשופט ייתן דגש מיוחד לרקע למעשים ולהתנהגות הממושכת, הקשה והמכוערת של אוהדים מסוימים. אם זה מה שיקרה, אני מניח, מאמין ומקווה שהעונש יהיה מתון וקל".

 

טביב עצמו אמר במהלך הדיון: "זה רגע משפיל שאני עומד בו כמורשע - וזה העונש הכי כבד אחרי מה שעברתי במשך שבעה חודשים. כל המדינה דיברה על ההרשעה שלי, זה לא נעים ומפריע לי. עברתי תקופה מאוד קשה".

 

עד שהמשפט בעניינו של טביב לא יסתיים לא יוכל בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל לדון בשאלה האם יוכל טביב להמשיך ולשמש כבעליה של בית"ר ירושלים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x