$
חסויות וזכויות שידור

עוד חוזה שידור ענק לכדורסל מכללות

ליגת כדורסל המכללות, The Big 12, צפויה לחתום על חוזה זכויות שידור ענק

סוכנויות הידיעות 14:5715.03.12

בארה"ב מדווחים כי ליגת כדורסל המכללות The Big 12 חתמה על הסכם זכויות שידור ענק בשווי של 2.6 מיליארד דולר עם ESPN ו-ABC. ההסכם צפוי להכניס לקבוצות הליגה 2.6 מיליארד דולר בסך הכל.

 

ההסכם הנוכחי של הביג 12 עם ESPN ו-ABC מסתיים רק ב-2016 אבל כבר זמן רב שמנהלים

משא ומתן על חידוש החוזה. ההסכם הוא ל-13 שנה ושווה לליגה 200 מיליון דולר בשנה או כ-20 מיליון דולר בשנה לכל קבוצה. ההסכם מתווסף להסכם זכויות שידור ל-13 שנה עם פוקס שנחתם באפריל ושווה 1.2 מיליארד דולר.

 

מדובר על הסכם שמאפשר יציבות ארוכת טווח ל-Big 12.

 

ערוץ ESPN בישראל יציג סיקור נרחב של 63 המשחקים המרכיבים את טורניר הגמר לגברים החל מהיום, כאשר משחק האליפות בטורניר יועבר בשידור חי בערוץ ESPN ב-3 באפריל. 

 

אגב, על פי ספירה של ספורטס ביזנס ג'ורנל 52 מ-68 הקבוצות בטורניר הגמר של ה-NCAA לובשות נייקי. ירידה מ-55 מ-68 בשנה שעברה.

 

עדיין בארה"ב: חברת האם של שרלוט בובקאטס מה-NBA, חברת BSE, Bobcats Sports & Entertainment, חתמה על הסכם חסות ראשון עם קופת החולים Presbyterian Healthcare. מדובר על הסכם ראשון מסוגו במסגרת שיתוף הפעולה בין שרלוט לחברת טיים וורנר, המסייעת בהחתמות ספונסרים. תחת ההסכם תקבל Presbyterian Healthcare חשיפה במשחקי הקבוצה. בנוסף, כחלק מההסכם, רשת קופות החולים תקבל הזמנות ליצור קשר עם אוהדי הקבוצה על ידי כל מיני יוזמות כגון אפשרות לשאול אחד מרופאי הרשת שאלות רפואיות באתר הקבוצה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x