$
ספורט עולמי

לין מסייע ל-NBA בסין

מה תרם השחקן ממוצא אסייתי המככב במדי ניו יורק ניקס לעסקים? באז מטורף במזרח הרחוק

סוכנויות הידיעות 13:2713.02.12

האסיסט החשוב ביותר בשבוע הגדול של ג'רמי לין הוא לעזור לעסקים של ה-NBA בסין, השוק הגדול ביותר של הליגה מחוץ לארצות הברית.

 

שנתיים לאחר שסיים את לימודיו בהרווארד, לין, יליד קליפורניה ממוצא סיני, לא זכה להכרה רבה ב-NBA והעביר את זמנו בין ליגת הפיתוח של הליגה ושולי

הספסלים של קבוצות הגולדן סטייט ווריורס והניו יורק ניקס מאז סתיו 2010. ואז לפתע ב-4 בפברואר, ניו יורק לקחה את הסיכון והכניסה אותו לסגל הקבוצה. לין הגיב בשלושה משחקים רצופים שבהם קלע 23 נקודות לפחות ורשם 7 אסיסטים, שהובילו את הניקס לשלושה ניצחונות רצופים. הוא היה בלתי נראה רק לפני שבוע, אך כרגע מוגדר כדובדבן שעל הקצפת עבור ניו יורק. אוהדי הניקס תופסים אותו כאדם שעוד עשוי להציל את העונה כולה.

 

מה תרם השחקן ממוצא אסייתי המככב במדי ניו יורק לעסקים? סניפי ESPN בסין, טייוואן והפיליפינים הוסיפו ללוח השידורים של פברואר עוד שבעה משחקים של הניקס. הסרטון המוביל השבוע בערוץ ה-NBA באתר Sina.com עם 1.27 מיליון צפיות, מרכז את הרגעים הגדולים של משחקו של לין נגד ניו ג'רזי, שבו קלע 25 נקודות ורשם 7 אסיסטים. בסך הכל, משחקי הניקס מהווים 4 מתוך 8 סרטוני ה-NBA הפופולאריים ביותר באתר Sina.com. בינתיים עלה ב-60 אלף מספר העוקבים אחר לין בטוויטר ועומד כעת על 250 אלף.

 

האהדה ללין עזרה ל- NBA.com/China לצבור העונה 4.7 מיליארד צפיות באתר, עלייה של 43% בהשוואה לשנה שעברה. ההיסטריה כמובן עשויה לגווע באותה מהירות שבה החלה, אם יתברר שלין הוא ג'וקר של משחקים בודדים בלבד. אולם תשומת הלב הרבה מצביעה על הרעב העצום של הקהל הסיני לגיבור חדש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x