סגור

עידו זילברשטיין מונה למנכ"ל move

זילברשטיין הצטרף לחברה לפני כשנה בתפקיד מנהל חטיבת קידום בריאות בארגונים. move, מבית movement, משלבת חברות בתחום ה-wellness שאוגדו תחת חברה אחת. באמצעות אפליקציה חדשנית צפויה החברה לתת מענה לבריאות עובדים בארגונים

עידו זילברשטיין מונה לתפקיד מנכ"ל move. זילברשטיין (41), בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות בשוק ההון, הצטרף לקבוצת movement לפני כשנה בתפקיד מנהל חטיבת קידום בריאות בארגונים לאחר מספר שנים בהם שימש במגוון תפקידי ניהול שונים ובכירים בעולמות הביטוח והסלולר.
move היא שילוב של מגוון חברות בתחום ה- wellness שאוגדו תחת חברה אחת ובאמצעות אפליקציה חדשנית שצפויה להיות ה- Wolt של פתרונות Wellness ארגוני, תיתן מענה לבריאות עובדים בארגונים עם מוצר חדשני בשם wellness anywhere.
האפליקציה תכלול מעטפת מלאה של שירותים: אפשרות כניסה למעל 1,000 מועדוני כושר בישראל, שיעורי כושר באונליין באמצעות הפקות מקור איכותיות ופעילויות כושר במקום העבודה. כמו כן האפליקציה תכלול מוצרי וולנס מגוונים כגון טיפול בבעיות בריאותיות, רפואה מונעת, ניהול האושר, ניהול לחצים, מוצרי בריאות, ועוד. האפליקציה תפרוס בפני העובדים את כלל המשאבים והמוצרים שהארגון שלהם מעניק להם, במיוחד במציאות החדשה שבה ארגונים מתקשרים לייצר מחוברות הארגונית בשל העבודה ההיברידית.

1 צפייה בגלריה
עידו זילברשטיין מנכ"ל move
עידו זילברשטיין מנכ"ל move
עידו זילברשטיין מנכ"ל move
(צילום: איציק בירן)

קבוצת movement היא הקבוצה הגדולה בארץ המציעה את כלל הפתרונות ל-wellness ארגוני תחת קורת גג אחת.
זילברשטיין מסר, "נרגש להתחיל בתפקידי החדש כמנכ"ל move. עשרות מחקרים מראים שעובדים בריאים מייצרים ארגון בריא וכי העובדים מערכים מעל לכל את הדאגה לבריאותם. בנוסף, במציאות החדשה בשוק העבודה בה מעסיקים נדרשים להמציא את עצמם מחדש בכדי להישאר אטרקטיביים בשימור וגיוס טאלנטים ישנה חשיבות עצומה לדאגה לעובדים. מחקרים מראים שארגונים שדואגים ל-wellness של העובדים שלהם לא רק מסייעים לעובדים לחיות חיים מאושרים יותר אלא גם משפרים את התוצאות העסקיות של הארגון שלהם בעשרות אחוזים וזה מה ש-MOVE תסייע לעשות".