סגור

פרסום ראשון
ביג מעניקה הנחה של 25% בשכר הדירה בקניונים הסגורים

הקבוצה מובילה שוב את המגמה בגל הנוכחי של התחלואה. מדובר בקניונים בבת ים, בפאשן טבריה ובפאשן בית שמש

קבוצת ביג שוב מובילה מגמה גם בגל הנוכחי של משבר הקורונה, ומודיעה לשוכרים על הקלות בשכר הדירה בקניונים הסגורים שהיא מפעילה.
הבוקר שיגר חי גאליס מנכ"ל ביג מרכזי קניות, מכתב לשוכרים והודיע כי בקניון בת ים, פאשן טבריה ופאשן בית שמש, תינתן הנחה של 25% בשכר הדירה הבסיסי בחודש ינואר. זאת לאחר שקבוצת הקניונים זיהתה ירידה של 20% בפדיונות הקניונים הסגורים בארץ אל מול תקופה מקבילה ב-2019. לעומת זאת, ציין גאליס, כי קיימת יציבות במכירות במרכזים הפתוחים.
דמי הניהול בקניוני ביג ישארו כרגיל ללא הנחה, והקבוצה הבטיחה במכתב לשוכרים כי הפרשי פדיון בהתאם לשיעור הקבוע בחוזה, ככל שיהיו, יחושבו ביחס למחיר המופחת. בסיום החציון הראשון תבצע ביג בדיקת עומסים. "ככל שעומס שכר דירה כולל דמי ניהול ששולם בפועל בחציון ראשון 2022 יהיה נמוך מעומס שכר הדירה ודמי הניהול ב-2019, במקרה כזה תצא חשבונית השלמה כך שהעומס יהיה זהה לעומס החנות בשנת 2019", כתב גאליס.
רשתות וחנויות חיוניות כגון פארמים, מרכולים, חנויות סלולר, מחשוב, מרפאות ובנקים, ישלמו שכר דירה כרגיל ללא הנחה.
עוד הודיעה הקבוצה כי אם המדינה תעניק פיצוי לשוכרים היא תבקש מהשוכרים את ההנחה שהעניקה להם, מהכסף שיקבלו מהמדינה, "מיותר לומר כי אם אנו כחברה נקבל פיצויים על אובדן שכר דירה, נודיעכם ונוותר על העברת הפיצוי שהתקבל אצלך".
עוד כתבה הקבוצה לשוכרים, כי במרכזים הפתוחים שבבעלותה, בהם חלה ירידה מינורית, היא תטפל נקודתית בשוכרים שיצטרכו עזרה.
1 צפייה בגלריה
ועידת הנדלן ועידת הנדלן חי גאליס מנכ"ל ביג
ועידת הנדלן ועידת הנדלן חי גאליס מנכ"ל ביג
ועידת הנדלן ועידת הנדלן חי גאליס מנכ"ל ביג
(צילום: אוראל כהן)