סגור

לומניס נבחרה כחברת המכשור הרפואי הטובה לשנת 2021

לומניס גברה על כ-4,000 חברות מהעולם וזכתה בתואר מטעם ארגון MedTech Breakthrough, הבוחן פריצות דרך הטכנו-רפואיות. החברה מעסיקה בישראל כ- 450 עובדים, רובם במרכז הפיתוח שלה ביקנעם

גאווה ישראלית: לומניס, חברת המכשור הרפואי מבוסס-אנרגיה הגדולה בעולם בתחומי האסתטיקה, הכירורגיה והראייה, המעסיקה בישראל כ- 450 עובדים, רובם במרכז הפיתוח שלה ביקנעם, זכתה בתואר "חברת המכשור הרפואי הטובה ביותר לשנת 2021" של ארגון פריצות הדרך הטכנו-רפואיות העולמי MedTech Breakthrough.
1 צפייה בגלריה
ציפי עוזר-ערמון מנכ"לית לומניס
ציפי עוזר-ערמון מנכ"לית לומניס
ציפי עוזר-ערמון מנכ"לית לומניס
(אילייה מלניקוב)
ארגון עצמאי זה בוחן את הפעילות של מגוון חברות, טכנולוגיות ומוצרים בענף הבריאות והרפואה העולמי, ותחת סטנדרטים קפדניים של איכות ומצוינות, מכריז על הטובים ביותר בהם. השנה בחן הארגון כ-3,850 מתמודדים מ-17 מדינות ב-97 קטגוריות רפואיות שונות והכריז, כאמור, על לומניס כחברת המכשור הרפואי הטובה ביותר. זאת לאחר שאשתקד זכתה החברה בקטגוריית "הפתרון הטכנולוגי-ניתוחי החדש הטוב ביותר" עבור טכנולוגיית המוזס.
ציפי עוזר-ערמון, מנכ"לית לומניס, מסרה כי "כל מאמצי הצוותים שלנו בלומניס הם חלק ממחויבותנו הבלתי מתפשרת לשיפור הבריאות ואיכות החיים של מטופלים ברחבי העולם, בכדי לענות על כל צרכיהם הרפואיים המשתנים ולהציע להם פתרונות רפואיים חדשניים וייחודיים".
לדברי ג'יימס ג'ונסון, מנכ"ל MedTech Breakthrough, "בעשורים האחרונים פיתחה לומניס טכנולוגיות פורצות דרך שנותנות מענה לבעיות רפואיות-אסתטיות שעד עתה לא היה להן פתרון, ומובילה צעדים מהפכניים גם בטיפולים קיימים בכל התחומים בהם היא פועלת. בשנה החולפת זיהינו כי לומניס מובילה את השוק עם מגוון טכנולוגיות מהפכניות, נמצאת תמיד כמה צעדים קדימה וממציאה פתרונות חדשניים ופורצי דרך".
בצעד מהפכני בתחום האורולוגיה, לומניס השיקה את הדור הבא של טכנולוגיית המוזס והציבה סטדנרטים חדשים בתחום הלייזר לטיפול בבעיות הנגרמות כתוצאה מאבנים בכליות ו/או ערמונית מוגדלת.
בתחום הראייה, המכשיר החדשני של לומניס IPL device with OPT® היה הראשון והיחיד שקיבל את הסמכת FDA De Novo לשיפור סימני מחלת העיניים היבשות כתוצאה מזיהום. במקביל לכך, השיקה לומניס את מערכת OptiLight™, המבוססת פטנט חדשני של לומניס לשיפור הטיפול בעיניים יבשות.
בתחום האסתטיקה, הציגה לומניס שלוש טכנולוגיות חדשות ומהפכניות: Stellar M22 - פלטרפורמה עוצמתית מרובת-אפליקציות לטיפול במעל 30 בעיות עור והסרת שיער, NuEra Tight – טיפול מהפכני ובלתי פולשני לעיצוב הגוף, מבוסס טכנולוגית FocalRF וגלי רדיו, ו- LightSheer Quattro – פתרון הדגל להסרת שיער באמצעות טכנולוגית לייזר.