$
נדל"ן עולמי

הטירה הכי מצולמת באינסטגרם מוצעת למכירה בטוסקנה

טירת סמצאנו המפוארת והצבעונית נבנתה ב-1605 על ידי אציל ספרדי, ובמהלך השנים שימשה מלון במשך 70 שנה. כל אחד מ-365 חדריה מעוצב בסגנון שונה, ביניהם חדר הטווס הצבעוני, החדר הלבן, אולם המראות וחדר האוהבים. המחיר? רק 18.3 מיליון דולר

שירות כלכליסט 23:0222.12.18

טירה בטוסקנה, שזכתה לתהילת אינסטגרם, מוצעת כעת למכירה ב-18.3 מיליון דולר. טירת סמצאנו (Sammezzano castle) המפוארת והצבעונית, נבנתה ב-1605 על ידי אציל ספרדי בשם חימנז מארגון ועברה מאז כמה גלגולים, כולל תקופה בשנות ה-70 שבה שימשה כמלון יוקרתי הכולל בר.

 

לאחר סגירת המלון בשנות ה-90 בשל קשיים פיננסיים נותרה הטירה נטושה, אך הצליחה להישאר בתודעה הודות לכוחה של אינסטגרם וההאשטאג #sammezzano שמעטר תמונות רבות שפורסמו ברשת החברתית ומנציחות את הקישוטים והעיצובים של הטירה.

 

במאה ה-19 שופצה הטירה על ידי אחד מצאצאיו של הבעלים המקורי, שהעניק לה את העיצוב הנוכחי בסגנון מורי. בתקופה זו אף התארח במקום מלך איטליה, אומברטו הראשון.

 

טירה סמצאנו טירה סמצאנו צילום: coldwell banker luxury

 

הטירה שוכנת מדרום מזרח לפירנצה. היא בשטח של 5,430 מ"ר ומשתרעת על פני שטח של 260 דונם, שכולל גם פארק סמוך. הטירה, כוללת 3 קומות ו-365 חדרים – אחד לכל יום בשנה – כל אחד מעוצב בסגנון שונה, ביניהם חדר הטווס הצבעוני, החדר הלבן, אולם המראות וחדר האוהבים. היא מקושטת באריחים צבעוניים ותקרה מקומרת.

 

על פי הדיווחים, הטירה נמכרה במכירה פומבית ב-2017 עבור 15 מיליון יורו, אך לא ידוע אם הבעלים החדשים שיפצו אותה לפני שהציעו אותה מחדש למכירה. 

צילום: coldwell banker luxury

 

 

  צילום: coldwell banker luxury

 

 

 צילום: coldwell banker luxury

 

 

 

 צילום: coldwell banker luxury

 

החדר הלבן החדר הלבן צילום: coldwell banker luxury

 

 צילום: coldwell banker luxury

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x