$
חדשות נדל

אקרו רכשה קרקע ב־150 מיליון שקל

לכלכליסט נודע כי על השטח במתחם יצחק שדה בת"א ייבנה בניין משרדים

דותן לוי 08:4412.08.15
חברת אקרו נדל"ן של צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקובי תקים מגדל משרדים במתחם יצחק שדה (לשעבר חסן ערפה) בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". החברה רכשה משבת משה שבבעלות היזמים משה ישעיהו, אייל אפלבאום ואברהם נמדר את הקרקע המיועדת להקמת המגדל ב־151.5 מיליון שקל.

 

המגדל המתוכנן ייקרא מגדל אקרו ויתנשא לגובה של 31 קומות המיועדות למשרדים ושטחי מסחר. היקף ההשקעה בפרויקט יעמוד על כ־400 מיליון שקל. הפרויקט יתבצע במודל של קבוצת רכישה, ולפי אקרו המחיר הסופי יהיה סגור וידוע מראש לרוכשים. עד כה שווקו כעשר קומות ללא שיווק אקטיבי, ובימים הקרובים יחל השיווק הרשמי במחירים אשר ינועו בין 8,900 שקל למ"ר בקומות הנמוכות ל־10,500 שקל למ"ר בקומות הגבוהות.

 

הדמיית מגדל אקרו. השקעה של 400 מיליון שקל הדמיית מגדל אקרו. השקעה של 400 מיליון שקל הדמיה: סטודיו 84

 

זוהי רכישה שנייה של אקרו במתחם, שבונה בו גם את מגדל אלפא אשר יכלול מלון עסקים ודירות מגורים. גם הקרקע למגדל אלפא נרכשה משבת משה, אשר נותרה שותפה בקומות המלון.

 

מתחם יצחק שדה ממוקם בין הרחובות יצחק שדה, מנחם בגין, המסגר ומזא"ה בתל אביב, והוא יכלול 14 מגדלים שביניהם יחבר פארק פנימי על פני שטח של כ־21 דונם. בשולי הפארק תוקם שדרת בתי קפה, מסעדות, חנויות, מרכזי קניות ובילוי. מתחת לפארק יוקם חניון אורחים תת־קרקעי שיכלול כ־1,600 מקומות חניה. המתחם נבנה קרוב לקו האדום של הרכבת הקלה, שבנייתו החלה בימים האחרונים.

 

כרגע מתוכננים במתחם שני מגדלים בבעלות היזם גיל רובינשטיין שבנייתם כבר החלה, מגדל נוסף של קבוצת רכישה בשם SKY ושני המגדלים של אקרו. מאילן קפון נמסר כי החברה אינה מודאגת מהעבודות על הרכבת הקלה בסמוך למתחם, שכן "העבודות יתבצעו במקביל לביצוע המגדל, וכשנסיים אותו גם תחנת קרליבך תהיה מוכנה. זה תזמון מושלם מבחינתנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x