$
נדל"ן עולמי

מייקל ג'ורדן חותך בעוד מיליון ד' את מחיר האחוזה בשיקגו

הבית המפואר עומד למכירה כבר מ-2012 אז דרש כדורסלן העל סכום של 29 מיליון דולר עבורו. בתחילת השנה ירד המחיר ל-16 מיליון דולר וכעת הוא כבר מבקש 14.8 מיליון דולר; מה יקבל הרוכש המאושר בתמורה?

שירות כלכליסט 12:4917.05.15
הוא אמנם נחשב לאחד משחקני הכדורסל הטובים בהיסטוריה, אבל אפילו מייקל ג'ורדן גילה ששוק הנדל"ן אינו קל. ג'ורדן מציע למכירה את האחוזה שלו באזור שיקגו, אך מבקש תמורתה מחיר הנמוך בחצי ממה שביקש לפני שלוש שנים.

 

ג'ורדן התגורר בבית קרוב ל-20 שנה, כולל בשיא הקריירה שלו כששיחק במדי שיקגו בולס. מלך הכדורסל מבקש כעת 14.855 מיליון דולר עבור הבית השוכן על שטח של 28 דונם בסמוך לאגם מישיגן בפרבר היוקרתי היילנד פארק. עם זאת, מוקדם יותר השנה, ביקש ג'ורדן סכום של 16 מיליון דולר עבור הבית וזאת לאחר שכשהעמיד אותו בתחילה למכירה ב-2012 דרש 29 מיליון דולר. מעבר לכך, ג'ורדן ניסה להציע בשלהי 2013 את הבית במכירה פומבית, אך דרש מחיר מינימאלי של 13 מיליו דולר.

 

הבית הוא בן שלוש קומות בגודל 5,200 מ"ר, וכולל 9 חדרי שינה, 17 חדרי שירותים וכמובן מגרש כדורסל המגיע ביחד עם חדרי הלבשה ומקלחות. המקום כולל גם אגף אורחים בצמוד לאזור בידור, וכן בריכה, מגרש טניס, מגרש גולף וחדר סיגרים.

 

"הילדים שלי כבר גדלו, כך שאיני זקוק לבית גדול בשיקגו", סיפר ג'ורדן לוול סטריט ג'ורנל לפני המכירה הפומבית ב-2013. "אני מעדיף ליהנות ממזג האוויר החם בבית החדש שלי בפלורידה".

 

בבעלותו של ג'ורדן בתים גם בצפון קרולינה ויוטה.

 

"המחיר המבוקש הוא מספר קסום", הגיב על המחיר קופי נטאי נרטאי, סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה. "החיבור של כל הספרות במספר מסתכם ב-23", הוא מסביר, בדיוק כמו מספר החולצה המפורסם של ג'ורדן. "חייבים מספר מיוחד לבית מיוחד".

 

שער הכניסה לאחוזה של ג'ורדן. קשה לפספס את המספר 23 - מספר חולצתו של שחקן הכדורסל שער הכניסה לאחוזה של ג'ורדן. קשה לפספס את המספר 23 - מספר חולצתו של שחקן הכדורסל צילום: JS Eckert Photography

 

 

הבית מבחוץ. עומד בשוק כבר 3 שנים הבית מבחוץ. עומד בשוק כבר 3 שנים צילום: JS Eckert Photography

 

 

מתחם הבריכה מתחם הבריכה צילום: JS Eckert Photography

 

 

אחד מחללי המגורים בבית אחד מחללי המגורים בבית צילום: JS Eckert Photography

 

 

חלל מגורים נוסף חלל מגורים נוסף צילום: JS Eckert Photography

 

מגרש כדורסל הצמוד לחדרי הלבשה ומקלחות מגרש כדורסל הצמוד לחדרי הלבשה ומקלחות צילום: JS Eckert Photography

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x