שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אלקטרה זכתה במכרז לביצוע עבודות מכניות ומעליות במגדל שרונה

מדובר במכרז בהיקף של 210 מיליון שקל לאספקה והתקנה של המעליות במגדל המשרדים. במקביל, החברה־הבת אלקטרה מעליות תספק 23 מעליות ושישה דרגנועים שהיקפם הכספי מסתכם בכ־50 מיליון שקל

עינת פז-פרנקל 09:1515.09.14
חברת אלקטרה זכתה במכרז בהיקף של 210 מיליון שקל לביצוע עבודות אלקטרו־מכניות ולאספקה והתקנה של המעליות במגדל המשרדים שרונה עזריאלי, מול קניון עזריאלי בתל אביב. כך נודע ל"כלכליסט".

 

החברה־הבת של אלקטרה, אלקטרהM&E , תבצע בפרויקט של קבוצת עזריאלי עבודות מיזוג אוויר, אינסטלציה, חשמל וגילוי וכיבוי אש בהיקף כספי כולל של כ־164 מיליון שקל. במקביל, החברה־הבת אלקטרה מעליות תספק 23 מעליות ושישה דרגנועים שהיקפם הכספי מסתכם בכ־50 מיליון שקל. מדובר במעליות מהירות שעולות 9 מטרים בשנייה. כמו כן, לראשונה תותקן "מעלית מטפסת" שמוקמת במקביל להתקדמות בניית המגדל. השלמת הפרויקט צפויה במהלך 2017.

 

איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר מנכ"ל אלקטרה

 

לצד מגדל המשרדים בפרויקט עזריאלי שרונה, שיתנשא לכ־255 מטר ולגובה של 50 קומות עם שטח בנוי של 110 מ"ר, יוקם קניון בן שלוש קומות בשטח של כ־10,000 מ"ר וחניון תת־קרקעי בן כ־1,600 מקומות חניה.

 

אלקטרה מקבוצת אלקו פועלת באמצעות חברות־בנות בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות, אחזקה וסחר; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום; ומגזר הזכיינות. אלקטרה מעליות מתקינה ומעניקה שירות ל־13 אלף מעליות בישראל. איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה, אישר את פרטי העסקה. גם בקבוצת עזריאלי אישרו את הפרטים.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x