שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

מה "שכחו" בגינדי להכניס להדמיית פרויקט שרונה

המינהל הודיע על התעניינות מוגברת בקומפלקס המשרדים שיקום בדרום הקריה. רוכשי הדירות בפרויקט שרונה יקבלו מלבד מבני טמפלרים גם מגדלים צמודים לבית

כבר יותר משנה משווקת חברת גינדי החזקות את פרויקט המגורים בשרונה, הממוקם בדרום הקריה בתל אביב. בהדמיות הפרויקט בחרו בגינדי להבליט בעיקר את מבני הטמפלרים הממוקמים לרגלי המגדלים העתידיים, אולם את קומפלקס המשרדים, המסחר והמלונאות העתיד להיבנות בצמוד לפרויקט שרונה, השאירו מחוץ להדמיות שנשלחו לכלי התקשורת. אתמול (א') הודיע מינהל מקרקעי ישראל על התעניינות מוגברת מצד חברות נדל"ן בקרקע שעליה עתיד להיבנות הקומפלקס, שיצאה למכרז לפני כשבוע, ונראה שמימוש הפרויקט מתקרב.

 

הקומפלקס משתרע על מגרש בשטח 9.4 דונמים הממוקם בסמוך לקריית הממשלה על רחוב מנחם בגין. היקף זכויות הבנייה כולל כ־90 אלף מ"ר בנוי למשרדים ולמסחר. מחיר המינימום במכרז עומד על כ־114 מיליון שקל, והוצאות הפיתוח על כ־38.5 מיליון שקל.

 

הדמיה של מתחם שרונה הדמיה של מתחם שרונה

 

ההתעניינות בקרקעות באזור דרום הקריה הגיעה לשיא בשנתיים האחרונות, עם שיווקו של פרויקט השוק הסיטונאי בו מתוכננות כ־2,000 דירות; פרויקט שרונה ובו 324 דירות, ומגדל משרדים של האחים חג'ג' ברח' הארבעה. כל אלה עתידים ליצור עומסי חניה ופקקי תנועה באזור. בנוסף, גובה הבניינים בקומפלקס המשרדים עשוי להטיל צל וליצור חסימת אוויר לבניינים הסמוכים.

 

בגינדי אמרו ל"כלכליסט" כי קומפלקס המשרדים הוצג ללקוחות בסרטון וידיאו ובמודל במרכז המכירות. רועי גינדי מבעלי גינדי החזקות מסר: "אנו רואים יתרון עצום במרכז שמשלב משרדים, מסחר, מגורים ופארק. מסביבנו נבנים כמה חניונים נוסף על 700 חניות שגינדי בונה לציבור. כל המרפסות בפרויקט פונות לפארק כך שלא נראה שהמגדלים החדשים יפגעו ברוכשי הדירות בשרונה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x