שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בלעדי ל"כלכליסט": קבוצת רכישה תקים ארבעה מבני משרדים ברחובות

הבניין הראשון כבר נמצא בשלבי הקמה. עלות ההקמה היא 3,500 שקל למ"ר לרמת מעטפת. מחירי השכירות ינועו סביב 35–36 שקל למ"ר, וישקפו תשואה של 12%–13%

דותן לוי 09:2619.01.10

חברת גב יסודות מארגנת ארבע קבוצות רכישה להקמת ארבעה בנייני משרדים באזור התעשייה החדש "הורביץ" שברחובות - כך נודע ל"כלכליסט". הקבוצה רכשה קרקע להקמת שני בניינים, ומנהלת בימים אלה משא ומתן לרכישת שני מגרשים נוספים המיועדים גם הם להקמת מבני משרדים.

 

בבניין הראשון

של הקבוצה, הנמצא בשלבי הקמה ראשוניים, משתתפים 19 רוכשים, שכל אחד מהם יחזיק בחלק מקומה עד קומה שלמה. שטחו של הבניין הוא כ־5,000 מ"ר, המשתרעים על פני חמש קומות. הבניין השני, הנמצא בשלבי תכנון מתקדמים, ישתרע על חמש קומות ו־6,000 מ"ר בנוי. תשעה מחברי קבוצת הרכישה הראשונה ישתתפו גם בקבוצה השנייה.

 

מנכ"ל גב יסודות טל בר אמר ל"כלכליסט" כי הבניינים יוקמו בסטנדרט גבוה של משרדים, בעלות של כ־3,500 שקל למ"ר לרמת מעטפת. מחירי השכירות בבניינים נעים סביב 35–36 שקל למ"ר, ומשקפים תשואה של 12%–13%.

בר אומר כי ההתמקדות של הקבוצה באזור התעשייה החדש נועדה ליצור מאסה ראשונית של בנייה שתיתן תנופה להמשך פיתוח של האזור. "המטרה היא להתחרות בפארק ת.מ.ר, ואנחנו גם דוחפים לכך ששם הפארק ישונה וייקרא פארק העסקים של רחובות", אמר בר.

 

בשנתיים האחרונות נהנה אזור התעשייה הורביץ מזינוק במחירי הקרקעות, שהתייקרו מכמיליון שקל לדונם ל־1.5–1.6 מיליון שקל לדונם. המתחם כולו ישתרע על 573 דונם, ויכלול 300 אלף מ"ר של שטחי תעשייה. פיתוחו הוגדר על ידי עיריית רחובות כיעד בעדיפות עליונה.

 

אזור התעשייה החדש צפוי לשמש למשרדים, מסחר ותעשייה נקייה, ולהיות אזור משלים לפארק ת.מ.ר, המרכז מבני הייטק וביוטק, ולאזור התעשייה המסורתית על שם רכטמן. "הפארק מתוכנן בקפדנות וברמת פיתוח גבוהה, תוך מתן תשומת לב רבה לנושא הגישה, מסחר לאורך צירים ראשיים, פיתוח נופי מוקפד, תכנון תעשייה משולב בשצ"פים ובשבילי אופניים", אמר גיא עידו, מנכ"ל החברה לפיתוח רחובות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x