$
נדל

בלעדי ל"כלכליסט": פנטהאוז במתחם קרן מוצע ב-12.8 מיליון שקל

15 דירות בפרויקט המגורים שברחוב אילת בתל אביב כבר נמכרו ב-38 מיליון שקל במכירה מוקדמת

אורי חודי 07:1012.01.10

מתחם קרן, פרויקט המגורים המוקם בימים אלה בין הרחובות אילת, אוארבך וניצנה ביפו, מושך לא מעט התעניינות. ל"כלכליסט" נודע כי 15 דירות במתחם כבר נמכרו בעלות כוללת של 38 מיליון שקל במסגרת מכירה מוקדמת, טרם פתיחת השיווק. עוד נודע ל"כלכליסט" כי בימים אלה מתנהל משא ומתן מתקדם למכירת דירת פנטהאוז במתחם, שתג המחיר שלה הוא לא פחות מ־12.8 מיליון שקל.

 

מתחם קרן מוקם על ידי חברת הנדל"ן ויתניה בשיתוף קבוצת יובלים וקבוצת אקזיט ובניהולה של אס.ג'י.אס חברה לבניין. בניית הפרויקט עתידה להתחיל בתוך כמה שבועות, ואכלוסו צפוי באביב 2011.

 

 • בית נורטון
  בית נורטון
 • הלובי במלון ירושלים
  הלובי במלון ירושלים
 • דירה בבית נורטון
  דירה בבית נורטון

 

מתחם קרן, הבנוי כמתחם סגור, ממוקם בלב המושבה האמריקאית העוברת בימים אלה תהליך של חידוש תשתיות על ידי עיריית תל אביב. המתחם משתרע על 3.25 דונמים וההשקעה הכוללת בפרויקט עתידה להגיע לכ־160 מיליון שקל. היזמים מעריכים כי היקף ההכנסות הצפויות מהפרויקט הוא כ־240 מיליון שקל.

 

הפרויקט כולל ארבעה בניינים, ששניים מהם נמצאים היום בעיצומו של תהליך שימור. הראשון הוא מלון ירושלים, המשתרע על כ־2,100 מ"ר בארבע קומות, שבו עתידות להיבנות שש דירות בלבד בשטח שנע בין 300 ל־400 מ"ר לדירה. הבניין השני הוא בית נורטון שבו פעלה בעבר מסעדת קרן. מדובר במבנה המשתרע על שטח של כ־360 מ"ר, ולאחר סיום עבודות השימור עתיד להימכר כווילה בודדת.

 

נוסף על כך, ייבנו במתחם שני מבנים חדשים: בניין אילת, בן שבע קומות, ובניין ניצנה, בן חמש קומות, העתידים לכלול ביחד 43 דירות מגורים ושתי קומות תת־קרקעיות של חניות ומחסנים. בבנייני המגורים החדשים יהיו דירות של 2, 3 ו־4 חדרים בגדלים שינועו בין 65 מ"ר ל־130 מ"ר. מחירי הדירות בפרויקט הם מ־1.7 מיליון שקל עד 3.5 מיליון שקל. הפרויקט יכלול גם פנטהאוזים בגדלים של בין 300 ל־500 מ"ר במחירים המתחילים ב־9 מיליון שקל ומגיעים ל־17 מיליון שקל.

בטל שלח
  לכל התגובות
  x