שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בסר מכרה את משרדי ההנהלה בבית גיבור ספורט בעבור 10 מיליון שקל

הקומה החמישית במגדל, המשתרעת על פני 838 מ"ר, תמשיך להיות מושכרת לבסר לעשר שנים נוספות, בעבור 75 אלף שקל לחודש. הרווח מהמכירה: 2.4 מיליון שקל

אורי חודי 18:5429.03.09
חברת בסר הנדסה ופיתוח, שבשליטת אנשי העסקים נחשון קיויתי וקלמן סופרין, מכרה את משרדי החברה בבית גיבור ספורט במתחם הבורסה ברמת גן. מדובר בקומה החמישית בבניין, שברחוב מנחם בגין 7, אותה מכרה החברה בעבור כ-9.9 מיליון שקל. הרווח שתרשום החברה ממכירת שטח המשרדים עומד על 2.4 מיליון
שקל.

 

כחלק מההסכם, תמשיך החברה לשכור את הנכס מהקונה לעשר שנים נוספות, עם אופציה להארכת חוזה השכירות ל-5 שנים נוספות. דמי השכירות שהיא צפויה לשלם על קומת המשרדים עומדים על 75 אלף שקל לחודש, לא כולל מע"מ וכדי להבטיח את התחייבותה, תפקיד החברה כ-520 אלף שקל אצל בא כוחו של רוכש הקומה.

 

עוד על-פי ההסכם, כל עוד תשכור בסר את המשרדים, תהיה לה זכות סירוב לגבי רוכש או שוכר נוסף לשטח המשרדים המדובר. שטח המשרדים המדובר משתרע על פני 838 מ"ר ברוטו וכולל גם 18 מקומות חניה ומחסן.

 

מלבד חברת בסר ניתן למצוא באותו בניין, בין השאר, גם את חברת דלק נדל"ן, את משרדיו של רוני מאנה ושל טדי שגיא, חברת נאם 5, TGI השקעות בנדל"ן, קבוצת גיבור ספורט, משרדי עו"ד ורו"ח שונים ועוד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x