שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ורד יריחו: בית פרטי על חצי דונם תמורת 700 אלף שקל

התושבים יוכלו גם לקבל שטח לשימושים מסחריים - ללא תוספת תשלום

אורי חודי 23:3116.03.09

בימים אלו מתחיל שיווק ההרחבה ביישוב ורד יריחו, הסמוך לים המלח וליריחו. ההרחבה במקום כוללת 41 מגרשים בני חצי דונם כל אחד, עליהם ניתן יהיה לבנות בתים פרטיים צמודי קרקע בשטח בנוי של 108 מ"ר. עלות השטח, הפיתוח והבית מסתכמת בכ-700 אלף שקל. חברת בנייני בר אמנה תבצע את הבנייה

במקום.

 

בשלב הראשון, שנפתח עכשיו לשיווק, דגמי הבתים קבועים, ולא ניתן לרכוש רק את הקרקע ולבצע את הבנייה באופן עצמאי. לדברי מנהלת המחלקה לצמיחה דמוגרפית במועצת מגילות ים המלח, סול לביא בן-שימול, בשלב ב' של ההרחבה תינתן גם האפשרות לבנייה עצמאית.

 

עוד מספרת בן-שימול כי למתיישבים בורד יריחו קיימת אפשרות לקבלת חלקה, בנוסף למגרש למגורים, אותה ניתן יהיה לנצל למטרות שונות. "מי שרוצה לעשות שימוש בקרקע לצורכי גידול חקלאי, מיזם תיירותי או תעשייתי, יוכל לקבל שטח לפי צרכיו", היא אומרת. "ורד יריחו הוא אחד היישובים היחידים בארץ המאפשר למצטרפים אליו אפשרות כזו. לגבי גודל הקרקע הנוספת - כל מקרה יידון לגופו".

 

לדבריה, משפחות שיהיו מעוניינות להקים עסקים יזכו לסיוע כספי ולייעוץ מקצועי מהיחידה לפיתוח כלכלי. לגבי לוח הזמנים היא אומרת כי ברגע שתהיה קבוצה של 10 משפחות לפחות שיתקבלו ליישוב - ניתן יהיה להתחיל בבנייה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x