$
נדל"ן

מרכז ההשקעות אישר הקמת 5 בתי מלון בהשקעה של 210 מיליון שקל

עיקר ההשקעה שאושרה היא הקמת כפר נופש גדול בחוף כורסי שבצפון מזרח הכנרת בעלות של 160 מיליון שקל. כמו כן אושרה הקמת בתי מלון בטבריה, נצרת, מעלות תרשיחא וחיפה. בחודש שעבר אישר מרכז ההשקעות, לראשונה מזה מספר שנים, השקעה של 176 מיליון שקל בבתי מלון

נעמה סיקולר 09:5816.09.08
מינהלת מרכז ההשקעות במשרד התמ"ת אישרה הקמת 5 בתי מלון חדשים בהשקעה של 210 מיליון שקל. עיקר ההשקעה, שאושרה בישיבתה של המינהלת אתמול (ב'), היא הקמת כפר נופש גדול בחוף כורסי שבצפון מזרח הכנרת. את הכפר, בשטח של 60 דונם, תקים חברת אורכידיאה והוא יכלול 230 חדרים בסך הכל. בפרויקט
של אורכידיאה, שבשליטת האחים נקש, בעלי קבוצת jordache האמריקאית, אושרה השקעה של 160 מיליון שקל.

 

כמו כן אושרו מענקים להקמת מלונות בטבריה (48 חדרים), בנצרת (105 חדרים בסמוך לכנסיית הבשורה), במעלות-תרשיחא (27 יחידות נוספות למלון קיים) ובחיפה (מלון במבנה טמפלרי בן 40 חדרים).

 

רו"ח חזי צאיג, מנהל מרכז ההשקעות אמר, היום: "הקמת כפר הנופש בסובב כנרת הינה בבחינת בשורה חשובה לאזור, שכן הכפר יתרום משמעותית להגברת התיירות באזור, יהווה חידוש - מאחר ומדובר בסטנדרט ייחודי - ובנוסף, יביא לקליטת כ- 200 עובדים מטבריה, עמק הירדן, רמת הגולן והסביבה".

 

בחודש שעבר אישר מרכז ההשקעות, לראשונה מזה 3 שנים, מענק של 176 מיליון שקל למספר פרויקטים נוספים בתחום התיירות, זאת לאחר שבעקבות סיכום משותף עם מנכ"ל משרד התיירות, שאול צמח, ואגף התקציבים באוצר, הוחלט על חזרה לדיון בבקשות למענקים למלונות בפריפריה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x