$
נדל"ן

רוני מאנה מצרף קבוצת רכישה למירוץ על מתחם השוק הסיטונאי

לכלכליסט נודע כי מאנה יתמודד עם קבוצת "העיר החדשה" שרוצה להקים במקום שכונה סגורה לאנשי הייטק ושוק ההון. מאנה: "במידה ונתגבש כקבוצה, זו תהיה קבוצה חזקה שתלך על המכרז בכל הכוח"

דותן לוי 19:0015.06.08

התחרות על מכרז השוק הסיטונאי בתל אביב הולכת ומתחממת. אחרי צמד היזמים רביב צולר ודרור הלוי ששיווקו את מתחם "העיר החדשה" לאנשי היי טק ושוק ההון, הודיע היום איש העסקים רוני מאנה כי בכוונתו לארגן קבוצת רכישה שתתמודד על המתחם.

 

ל"כלכליסט" נודע, כי בקבוצה של מאנה 4

חברות יזמיות מישראל שפועלות בתחום הנדל"ן המסחרי ובנוסף שני יזמים מלונדון. גורמים בקרבתו של מאנה מסרו, כי באמצעות אותם חברות מוכרות, מקווה מאנה ליצור קבוצת רכישה בעלת יתרון יחסי במיזם בסדר גודל של השוק הסיטונאי שמצריך נסיון וגב כלכלי.

 

לקבוצה תהיה את היכולת להציג ערבויות בנקאיות ולמסור לחברי הקבוצה מחירי דירות סופיים. עוד מוסר אותו הגורם, כי בדומה ל"עיר החדשה", גם מאנה וחברי קבוצתו הכינו שעורי בית וגיבשו תוכנית רעיונית למתחם. מאנה אישר את הידיעה ומסר, "במידה ונתגבש כקבוצה, זו תהיה קבוצה חזקה שתלך על המכרז בכל הכוח". רוני מאנה נחשב לאחד מהמתווכים העסקיים המובילים בישראל, ברזומה שלו עסקת גאידמק וטיב טעם, מכירת קניון ארנה ועוד.

 

מאנה גם ארגן מספר קבוצות רכישה, בין היתר עמד מאחורי קבוצת הרכישה של בסר במגדל מנהטן שבפארק צמרת ובמתחמים בתל ברוך צפון ובמתחם הקאונטרי בגלילות.

 

מתחם השוק הסיטונאי נמצא על דרך מנחם בגין והחשמונאים. בפרויקט ייבנו ארבעה מגדלים בני 40 קומות וחמישה בניינים בני 12 קומות, שיכללו כ-1,800 דירות. בנוסף, יוקמו במתחם פארק, קניון, מתקני נופש ופנאי ומבני ציבור.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x