סגור
 מגדל המגינים חיפה
מגדל המגינים בחיפה (צלם: דור קדמי)

קרן תימורה רכשה שני נכסים בחיפה תמורת 93 מיליון שקל

מדובר בבניין ברחוב חלוצי התעשייה במפרץ חיפה בשטח כולל של 15 אלף מ"ר, וכן כ-70% במגדל ברחוב המגינים שבכוונתה לשפץ ולייעד אותם להקמת מקומות בילוי

קרן ההשקעות בנדל"ן תימורה רכשה שני נכסי נדל"ן בחיפה תמורת 93 מיליון שקל.
הנכס הראשון מבין השניים ממוקם במפרץ חיפה, ברחוב חלוצי התעשייה 67. מדובר בבניין בשטח כולל של כ-15 אלף מ"ר. הוא מורכב מחמישה מפלסים וכולל קומת קרקע מסחרית ושני מפלסי חניה המכילים כ-200 מקומות.
הנכס השני שנקנה בחיפה הוא כ-70% מכלל השטחים במגדל משרדים ומסחר ברחוב המגינים 32, בעיר התחתית. הבניין בנוי על מגרש בגודל 1.9 דונם ופרוש על שטח עילי של כ-9,000 מ"ר, כולל שתי קומות של חניון תת קרקעי המכיל 130 מקומות חניה. מחיר הנכס עומד על 5,600 שקל למ"ר בנוי כולל רכיב הקרקע. תימורה מסרה שבכוונתה לשפץ שטחים במבנה ולייעד אותם למסעדות, בתי קפה, ברים, כולל בר ראשון בחיפה שממוקם על הגג. שאר השטחים מיועדים לאכלוס על ידי חברות ועסקים.
את קרן תימורה מובילים כמנכ"לים משותפים המייסדים דודי נג'מי ועו"ד גיא שעיה. הקרן השלימה לאחרונה גיוס בסך כולל של 500 מיליון שקל. בגיוס השתתפו בין היתר, כלל ביטוח ופיננסים, בנק מזרחי טפחות, קרנות הפנסיה של עמיתים, משקיעים פרטיים וחברות פמילי אופיס.