סגור
בראד פיט 2022
בראד פיט ב-2022 (צילום: גטי )

בראד פיט קנה בית ישן בעיירה על קו החוף של קליפורניה ב-40 מיליון דולר

כוכב הקולנוע רכש את הבית בן המאה שנים בכרמל היילנדס, שנבנה מאבני חול וגרניט מקומיים וכולל חלונות מקומרים, גג רעפים בסגנון ים תיכוני ונופים מרהיבים. זאת בזמן שהוא במחלוקת עם אשתו לשעבר, אנג'לינה ג'ולי, על גורל הכרם שרכשו יחד בדרום צרפת

כוכב הקולנוע ההוליוודי בראד פיט, שנחשב לחובב אדריכלות מושבע, שילם 40 מיליון דולר על בית בן כמאה שנים בכרמל היילנדס, לאורך קו החוף של קליפורניה, כך לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל.

1 צפייה בגלריה
הבית שקנה בראד פיט בעיירה כרמל קליפורניה D.L. James House
הבית שקנה בראד פיט בעיירה כרמל קליפורניה D.L. James House
בית D.L. James House שקנה בראד פיט, בעיירה כרמל בקליפורניה
(צילום: the craftsman bungalow)

מתווכי נדל"ן מקומיים טוענים שזו אחת מהעסקאות היקרות ביותר שנסגרו באזור. הנכס, שנקרא די.אל ג'יימס האוס, נבנה ב-1918 ותוכנן על ידי צ'רלס סמנר גרין, אדריכל שהיה פעיל בתחילת המאה ה-20. מאז 1999 הבית היה בבעלות סירוק, חברה בע"מ השייכת לאיש הפיננסיים המנוח ג'ו ריצ'י משיקגו שנחשב לסוחר אופציות אגדי והמייסד של חברת הפרייבט אקוויטי פוקס ריבר ואשתו שרון ריצ'י. הוא מת מוקדם יותר השנה. הנכס לא פורסם למכירה באופן פומבי.
מפיט לא התקבלה תגובה.
הבית נקרא על שם הבעלים המקורים, איש העסקים והסופר די.אל ג'יימס. הוא נבנה מאבני חול וגרניט מקומיים וכולל חלונות מקומרים, גג רעפים בסגנון אגן הים התיכון ונופים מרהיבים של האוקיינוס.
מלבד פיט, לאחרונה נמכר בכרמל הבית של השחקנית המנוחה בטי ווייט עבור 10.775 מיליון דולר - הרבה מעל למחיר המבוקש שעמד על 7.95 מיליון דולר.
עסקת הנדל"ן של פיט מגיעה בעוד הוא במחלוקת מתמשכת עם גרושתו אנג'לינה ג'ולי על גורל הכרם שרכשו ביחד בדרום צרפת עבור 20.8 מיליון פאונד, לאחר שהיא מכרה את חלקה ליצרנית משקאות אלכוהוליים מלוקסמבורג שבשליטת האוליגרך הרוסי יורי שפלר, זאת בלי ליידע את פיט.