סגור
מנור סולומון כדורגלן נבחרת ישראל
מנור סולומון במדי נבחרת ישראל (צילום: עוז מועלם)

מנור סולומון רכש מישראל קנדה דירה ב-7 מיליון שקל בשדה דב

בשבוע שעבר חתם כוכב הכדורגל הישראלי על חוזה ל-5 שנים בקבוצה הלונדונית טוטנהאם בשכר של 3 מיליון יורו לעונה. ככל הידוע הדירה של סולומון היא באותו בניין שבו רכשה גם נועה קירל דירה ב-10 מיליון שקל

שחקן רכש חדש בשיווק פרויקט ריינבואו של קנדה ישראל. כחודש אחרי עלייתו של הקמפיין על נועה קירל, שקדם לו הפרסום בכלכליסט על רכישת דירה על ידה בפרויקט - קנדה ישראל מכרה דירה בפרויקט גם לשחקן הכדורגל מנור סולומון שחתם בשבוע שעבר בקבוצת טוטנהאם האנגלית.
סולומון רכש דירת 4 חדרים במחיר של 7 מיליון שקל הדירה נרכשה בפרויקט ריינבאו בצפון תל אביב על קרקעות שדה התעופה שדה דב לשעבר.
בשבוע שעבר חתם סולומון על חוזה לחמש שנים בקבוצת הפאר טוטנהאם האנגלית בשכר של 3 מיליון יורו לעונה.
ככל הידוע, הדירה של סולומון היא באותו בניין שבו רכשה קירל דירה ב-10 מיליון שקל. היזמים בשדה דב, ישראל קנדה, שיכון ובינוי, אביסרור, מבנה, אלייד, לוינשטיין, חנן מור ועוד, רכשו את הקרקעות במיליארדי שקלים בשיא מחירי הנדל"ן ועומדים בפני מצב מאתגר בשיווקן, לאור הריביות הגבוהות שהם נאלצים לשלם על המימון שקיבלו בגין הרכישה.
נראה כי חלק מאסטרטגיית השיווק של ישראל קנדה בשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, כמו בפרויקטים כאלה בעבר, היא לשווק באמצעות מכירת דירות לידוענים. בפרויקט ריינבואו 480 דירות ויש בו בית קפה פרטי, חדרי כושר ואימון, חדרי ישיבות ועוד.