סגור

נהרס מבנה מד"א במתחם בזל בת"א - במקומו ייבנה פרויקט יוקרה

המתחם נהרס על ידי רשת ישרוטל, בנייני העיר הלבנה, וקרן JTLV2 שיקימו על חורבותיו פרויקט הכולל מלון בן 130 חדרים ו-13 דירות שמחירן ההתחלתי 26 מיליון שקל

מבנה מד"א המיתולוגי במתחם בזל בתל-אביב נהרס אתמול (ב') אחרי 50 שנות פעילות. את המבנה הרסו בעלות המגרש - רשת המלונאות ישרוטל, בנייני העיר הלבנה, וקרן 2JTLV שרכשו את המתחם במהלך 2019 מעיריית תל אביב.

החברות יקימו על המגרש את פרויקט "בזל" שיכלול מלון בן 130 חדרים שינוהל על ידי ישרוטל, ופרויקט מגורים יוקרתי ובו 13 דירות בלבד. המבנה החדש יכלול 7 קומות ובהן קומת מסחר במפלס הקרקע, מעליה 3 קומות מלון, שמעליהן 3 קומות מגורים הכוללות דירות בשטח 250-350 מ"ר עם מרפסות בשטח עד 140 מ"ר.
1 צפייה בגלריה
הדמיה. הפרויקט שיקום על הריסות מתחם מד"א ב בזל
הדמיה. הפרויקט שיקום על הריסות מתחם מד"א ב בזל
הדמיה. הפרויקט שיקום על הריסות מבנה מד"א בבזל
(3division)
מחירי הדירות בפרויקט יחלו מ-26 מיליון שקל. היקף ההשקעה הכולל בפרויקט עומד על כ- 600 מיליון שקל. בין המלון ובין המגורים תתקיים הפרדה באמצעות מתחמי כניסה נפרדים, אך דיירי הפרויקט יוכלו לעשות שימוש במתקני המלון לרבות בספא, חדר כושר ובריכת שחיה, שימוקמו בקומת המרתף של הפרויקט. את הפרויקט תכנן משרד בר אוריין אדריכלים.
המגרש בן 2.5 דונם, ממוקם בין הרחובות בזל, אשתורי הפרחי ואלקלעי, שימש את מגן דוד אדום במשך כ- 50 שנים, נמכר ב- 2019 באמצעות מכרז של עיריית תל אביב לחברת בנייני העיר הלבנה (שמחזיקה 40% מהזכויות), קרן 2JTLV (40%) ורשת ישרוטל (20%), תורת 260 מיליון שקל.