$
הכסף

בלעדי לכלכליסט

ישראכרט תשתף פעולה עם וריפון בתחום מוספי התשלום

ל"כלכליסט" נודע כי שיתוף הפעולה של ישראכרט בתחום עמדות הסליקה, עליו דיווחה בדו"חותיה היום, יתבצע עם וריפון, הנחשבת למובילה בתחום

רחלי בינדמן 18:0126.02.19

לקראת הפרידה מבנק הפועלים ישראכרט מחפשת מנועי צמיחה חדשים. דו"חות החברה שפורסמו היום (ג'), חושפים כי ישראכרט תתחיל לפעול בתחום מסופי התשלום בבתי עסק, שדרכם מגהץ הלקוח או הלקוחה את כרטיס האשראי.

 

חברת ישראכרט חושפת בדו"חות כי בינואר האחרון התקשרה עם צד שלישי. ל"כלכליסט" נודע שמדובר בחברת וריפון, החברה המובילה היום בתחום עמדות התשלום למול המתחרה כספיט, בהסכם לשיתוף פעולה העוסק במכירה והשכרה של חבילות חומרה ותוכנה לבתי עסק ומתן שירותים רלוונטים לתחום.

 

וריפון - מכשיר לתשלום בכרטיס אשראי וריפון - מכשיר לתשלום בכרטיס אשראי צילום: verifone

 

הצדדים צפויים לחלוק בהכנסות ממכירת המסופים, כך על פי ההסכם שנחתם ביניהם, כאשר שיתוף הפעולה צפוי להתחיל במחצית הראשונה של 2019 ויהיה בתוקף עד מרץ 2022, ויחודש על בסיס שנתי.

 

החברות ישראכרט ווריפון מבקשות למנף את הקשר של ישראכרט מול מאות אלפי בתי עסק, כדי לסייע לוריפון לשווק את מסופי התשלום שלה מולם ואף לייצר מודלים של חבילות תשלום שכוללות רכישת המסופון ותשלום עמלת הסליקה לישראכרט.

 

בשנים הקרובות צפויים בתי העסק להחליף ולשדרג את מסופי התשלום שלהם כדי להתאימם לטכנולוגיית מניעת ההונאות הנקראת EMV, שמהווה גם את התשתית לתשלומים חכמים ללא מגע, בין היתר גם דרך מכשיר הסלולר. בדוחות הרבעון השלישי חשפה לאומי קארד כי היא נמצאת במו"מ לרכישת השליטה במתחרה של וריפון - כספיט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x