$
הכסף

גם לקוחות הפועלים יוכלו לקבל שירות אישי בכל סניפי הבנק

לאומי השיק תוכנית שתאפשר ללקוחותיו לקבל שירות לא רק בסניף האישי, בתאום מראש, כעת גם בנק הפועלים מבצע פיילוט דומה

רחלי בינדמן 15:2424.01.19
אחרי שבנק לאומי חשף לפני שבועיים במסיבת עיתונאים תוכנית חדשה לשיפור השירות ללקוחות, בצל מהלך צמצום הסניפים, ל"כלכליסט" נודע כי המתחרה הגדול שלו - בנק הפועלים, עובד מזה שנה וחצי על תכנית דומה.

 

 

עד כמה שזה נשמע טריוויאלי, יש היום קושי ללקוחות הבנקים לתאם תור לפגישה עם בנקאי ורוב הלקוחות מגיעים לסניפים ונדרשים לעמוד בתורים ארוכים ומייגעים, במיוחד על רקע מגמת צמצום הסניפים בכלל המערכת הבנקאית.

 

בנק הפועלים בנק הפועלים

 

בימים אלו בנק הפועלים עובד על פיילוט בסניף הבנק בנס ציונה, שבמסגרתו יוכלו הלקוחות לתאם מראש דרך אפליקציית הבנק פגישה עם בנקאי (למשל יועץ השקעות או יועץ משכנתאות) ולחסוך ההמתנה בתור. הבנק אף יאפשר קיום פגישה כזו ללקוח, לאו דווקא בסניף שלו אלא בכל סניף שיבחר.

 

 

בד בבד עם הליכי ההתייעלות שמובילים הבנקים, צמצום סניפים ופיטורי עובדים, ישנו חשש מפגיעה בשביעות הרצון של הלקוחות והבנקים מנסים למצוא פתרונות לקיצור תורים ושיפור השירות.

 

שלא כמו בהליך קביעת תור בקופת חולים לרופא שאינו הרופא הקבוע (רפואה מקצועית), במקרה של הבנקים המורכבות מגיעה מצורך של הבנקאי הרנדומלי להכיר את תיק הלקוח, על מנת לתת לו שירות שלא דרך הסניף האישי שלו. לכן יש צורך ביצירת תשתית טכנולוגית חדשה, בכל הקשור למערכות ניהול הלקוחות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x