$
הוועידה לעסקים קטנים ובינוניים 2016

"הצרכנים החדשים נולדו באינטרנט, הם כבר לא קהל שבוי"

יוסי זיגמון, מנהל עסקים בבזק הציג פלטפורמה חדשה לקידום העסקים הקטנים בענן ואמר כי עסקים אלה "חייבים להיכנס לדיגיטל כדי להתאים עצמם לעולם החדש"

אלירן מלכי 13:1728.03.16

"הצרכנים החדשים נולדו באינטרנט, הם כבר לא קהל שבוי אלא מטרה נעה. האפשרויות של הצרכן החדש הן רבות ועסקים צריכים לדעת איך להגיע אליו ולעמוד בקצב שלו". כך אמר היום (ב') יוסי זיגמון, מנהל אגף השירותים והמוצרים בחטיבת השיווק של בזק, בוועידה לעסקים קטנים ובינוניים בעידן הקמעונאות הרב-ערוצית של "כלכליסט".

 

זיגמון הציג את B-DIGITAL, השירות החדש של בזק, המציג פלטפורמה חדשה לקידום העסקים הקטנים בענן, עם פתרונות שיווק לקידום העסק וניהולו על גבי הענן.

 

 

יוסי זיגמון יוסי זיגמון צילום: צביקה טישלר

 

זיגמון עוד אמר "70% מהאנשים מחוברים לענן בכל יום ולא יודעים אפילו שהם מחוברים אליו. כל פעולה שאנחנו עושים היום היא בענן - המייל, הוואטסאפ, הוייז - הכל בענן. כיום יש יותר ויותר עסקים המתבססים על הענן ומעבירים את העסק שלהם אליו בכדי להיות ניידים ולנהל את העסק מכל מקום לצד הרחבת מעגל הלקוחות שלהם והתאמתם למציאות הדיגיטלית של היום".

 


 

"רוב מוחץ של הצרכנים, 95% מהם, נוהגים לבדוק ברשת לפני שהם קונים מוצר או שירות. כיום, מי שלא נמצא בדיגיטל מפספס קהל עצום - תעשיות שלמות נעלמו בעקבות ההימנעות מכניסה לדיגיטל. זיגמון אומר כי "עסקים קטנים חייבים להיכנס לדיגיטל כדי להתאים עצמם לעולם החדש, העולם הדיגיטלי. לעולם האנולוגי אין מקום במציאות של חיינו", זיגמון הוסיף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x