$
בונים קריירה ומשפחה

שירות חדש מבטיח להסביר באופן ברור את הפנסיה שלכם

מערכת "זהברור!" מספקת תמונת מצב כוללת של כל החסכונות, הביטוחים, התשואות ודמי הניהול של החוסך. המערכת מתריאה אם יש טעויות ואף מציעה מכתב אוטומטי לתיקון. המחיר: 40 שקלים

מעין מנלה 13:3328.07.15

מערכת אינטרנטית ואפליקציה חדשות למעקב וניהול כספי פנסיה תציע לחוסכים תמונת מצב ברורה של מצבם ואפשרות לחסוך עד מאות אלפי שקלים באמצעות התראות אוטומטיות. המערכת, ששמה "זהברור!" מציגה בשפה פשוטה מה החוסך כעת ומה יהיה בגיל הפרישה.  

 


 

המערכת מספקת תמונת מצב כוללת של כל החסכונות בתוכניות הפנסיוניות השונות, ביטוח אובדן כשר עבודה, קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חיסכון ופנסיה. ישנם שלושה מסלולי לשירות, הראשון הוא חינמי אך מותנה בהסכמה להעברת המידע לגופים שלישיים ומאפשר לקבל את כל המידע על החסכונות. השני הוא בתשלום חד פעמי של 40 שקלים ומספק תמונת מצב והתראות לגבי דרכים לשיפור מצב החיסכון. בהמשך יופעל מסלול מעקב בעלות של 10 שקלים לחודש שיציע מעקב והתראות על כל שינוי בביטוחים או בחסכונות. המטרה - לחסוך כסף שייצבר לחיסכון הפנסיוני במקרים בהם למשל מפחיתים דמי ניהול או משנים פרטים אישיים.

 

קיימות במערכת התראות משלושה סוגים:

 

• התראות כלליות: רישום שגוי של גיל, מין, מצב משפחתי, שארים ועוד.

 

• התראות כספיות: חוסר בהפקדות של המעביד או הפקדות שבוצעו באיחור, השוואת דמי הניהול ותשואה ועוד.

 

• התראות ביטוחיות: מצב ביטוח החיים ואובדן כושר עבודה לעומת המצב המומלץ בהתאם למצבו האישי של העמית, הערכת מצבו בעת פרישה ביחס להכנסתו הנוכחית ועוד.

 

המערכת הוקמה על ידי שלושה יזמים: יעקב אלפסי, בעל סוכנות ביטוח בעבר, אייל שלזינגר, יועץ ביטוח שניהל בעבר קרנות פנסיה ושימש יו"ר איגוד הפנסיה הישראלי, וצוריאל חורין, אשר לקח חלק בהקמת וניהול המסלקה הפנסיונית במסגרת תפקידו כסמנכ"ל בכיר בחברת נס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x