$
בורסת ת"א

לאחר עזיבת רודב - דוד גרנות מונה ליו"ר זמני של בזק

גרנות שימש כיו"ר זמני לפני מינויו של שלמה רודב באפריל 2018 ועזב מאחר ואיננו יכול לקבל שכר תמורת עבודתו בשל היותו דירקטור בלתי תלוי; המינוי היה צפוי לאור העובדה שקרן סרצ'לייט שמחזיקה בשליטה בחברה מעוניינת לבחור מחליף קבוע חיצוני

גולן חזני 10:5123.06.20
דוד גרנות מונה ליו"ר זמני של בזק לאחר עזיבתו של שלמה רודב. המינוי היה צפוי לאור העובדה שקרן סרצ'לייט שמחזיקה בשליטה בחברה מעוניינת לבחור מחליף קבוע חיצוני.

 

גרנות שימש כיו"ר זמני לפני מינויו של רודב באפריל 2018 ועזב מאחר ואיננו יכול לקבל שכר תמורת עבודתו בשל היותו דירקטור בלתי תלוי.

 

 

דוד גרנות דוד גרנות צילום: עופר חן

 

רודב מונה ליו"ר בזק לפני יותר משנתיים, באפריל 2018, בתקופת הדמדומים של שאול אלוביץ' כיו"ר. הוא מונה למעשה בפעם השנייה, לאחר שבעבר (בשנים 2007 עד 2010), כבר כיהן כיו"ר חברת התקשורת. כן כיהן כיו"ר ענקית המזון הישראלית תנובה. כיום רודב הוא מבעלי השליטה בחברת קרור ומכהן כיו"ר שלה.

 

מה דעתך על מניית בזק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

רודב ליווה כיו"ר את מכירת השליטה בבזק לקרן סרצ'לייט שרכשה אותו ממחזיקי האג"ח של החברה האם ביקום ומאינרטנט זהב, במסגרת הסדר חוב. הוא נחשב כיו"ר דומיננטי וסירב למספר דרישות של סרצ'לייט בחודשים האחרונים, כולל שינוי תקנון החברה לאור דרישות משרד התקשורת בהיתר השליטה שקיבלה הקרן האמריקאית.

 

בחודש שעבר הצביעו בעלי המניות של בזק נגד הצעת ביקום שבשליטת סרצ'לייט ודוד פורר השותף הישראלי, לשינוי התקנון באופן שהיה מחייב את הדירקטוריון לקבל אישור ממשרד התקשורת לשינויים בשיטת מינוי הדירקטורים בחברה.

 

x