$
שוק ההון

בית המשפט המחוזי: "לא ימונה מומחה לבחינת הצעתה של סרצ'לייט"

בעקבות כך גובר הסיכוי לאישור ההסדר בין מחזיקי האג"ח לבין סרצ'לייט שכן יהיה מדובר בהסכמות לא לפי סעיף 350 לחוק החברות. לכן, רוב של 66% של מחזיקי האג"ח יספיק לאישור הסכם רכישת השליטה בבזק

גולן חזני 13:3021.05.19

בית המשפט החליט: לא ימונה מומחה מטעמו לבחינת הצעתה של סרצ'לייט מול האלטרנטיבות האחרות שעומדות בפני נושי בזק. הבוקר (ג') נערך דיון בפני נשיא בית המשפט המחוזי איתן אורנשטיין שדן בבקשה שהגיש נאמן אג"ח ג' למינוי מומחה מטעמו, שיבחן את הצעתה של סרצ'לייט ביחס לאלטרנטיבות העומדות בפני החברה ונושיה.

 

 

 

הנאמן ביקש להורות על מינויו של רו"ח אמיטר סוראיה כמומחה מטעמו של בית המשפט. לאחר אישור הבקשה, אמור היה לבחון המומחה את הצעתה של סרצ'לייט ויקבע אם להמליץ עליה בפני מחזיקי האג"ח של ביקום.

 

מי שהתנגד לבקשה היה נאמן סדרה ב' עו"ד אמיר פלמר ועו"ד אביתר קרמר. אורנשטיין קיבל את עמדתם וקבע כי ההסדר שמציעה סרצ'לייט מטיב עם המחזיקים ולא מרע עימם. הבקשה נמשכה כאמור ע"י הנאמן.

 

בעקבות כך גובר הסיכוי לאישור ההסדר עם סרצ'לייט שכן יהיה מדובר בהסכמות ללא הליך לפי סעיף 350 לחוק החברות - ורוב של 66% של מחזיקי האג"ח יספיק לאישור ההסכם. זאת לעומת שיעור הסכמה של 75% בהליך שהיה אמור להיות מבוצע אם התהליך היה מלווה בבית המשפט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x