$
שוק ההון

גד זאבי מאיים בתביעת דיבה נגד סרצ'לייט: "מפרסמת מידע שיקרי"

זאת על רקע דבריו של נציג הקרן בישראל דארן גאלט שאמר בשיחה עם מחזיקי האג"ח כי לזאבי אין סיכוי לקבל ממשרד התקשורת היתר שליטה בבזק

גולן חזני 12:5829.04.19
גד זאבי מאיים לתבוע דיבה את קרן סרצ'לייט, המתמודדת מולו על בזק, אם לא תתנצל ותחזור בה מדברים שאמרה במסגרת השיחות שקיימה עם מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב וביקום בשבוע שעבר, בנסיון להגיע להסדר.

 

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", בכירי סרצ'לייט אמרו בפגישות שקיימו כי כשבדקו במשרד התקשורת לגבי אפשרות לחבור לגד זאבי כשותף ישראלי שלהם ברכישת השליטה בבזק, נענו כי לזאבי אין סיכוי לקבל היתר שליטה בבזק. הדברים נאמרו ע"י הנציג הבכיר של סרצ'לייט במשלחת לארץ, דארן גלאט.

 

שלשום שיגר זאבי באמצעות עורכי הדין אמיר ברטוב ועיינה וקסלר, מכתב לעורכי הדין של סרצ'לייט, בו כתבו כי קיבלו בימים האחרונים ידיעות מבוססות לפיהן נציגי הקרן, תוך הדגשת שמו של גלאט, מנסה ליצור מצב לפיו התקבל אצלו מידע כי זאבי לא יוכל לקבל היתר שליטה בבזק.

 

"דארן אף הגדיל לעשות ומסר כי זאבי פנה לקרן לפני מספר חודשים להיות השותף הישראלי בהתאם לדרישות החוק, וכי מבירור שעשתה הקרן במשרד התקשורת נאמר לה כי זאבי לא יקבל היתר 'בחיים'. אם דברים אלה נאמרו ולו ברמז או בקריצת עין, הרי שידוע לכם היטב שמר זאבי לא ניהל מעולם מגעים כלשהם עם סרצ'לייט או מי מטעמה וכי מעולם לא נפגקש עם נציגי הקרן", נכתב במכתב.

 

המכתב ממשיך ומצטט את הדברים שלכאורה טענה סרצ'לייט בפני מחזיקי האג"ח: "אל לכם לסמוך על הצעת זאבי. סרצ'לייט היא השחקן היחידי במגרש".

 

זאבי מכנה את הדברים כחמורים, ולשון הרע: "מצופה מקרן כמו סרצ'לייט שמבקשת לשלוט בבזק, לנהוג בתום לב ובאופן הגון ולהימנע מפרסום מידע שיקרי, מתוך מטרה להלך איימים על המשקיעים באינטרנט זהב כדי שיעדיפו את הצעתה".

 

בתוך כך זאבי דורש מסרצ'לייט לפרסם תוך 48 שעות מכיוון ש"הוא לא פנה לקרן ולא הציע מעולם להיות השותף הישראלי שלה. כי לא נמסר לה מעולם ממישהו במשרד התקשורת שהוא לא יוכל לקבל היתר שליטה בבזק. וכי לא העבירו מעולם לצד שלישי דברים אלה, ואם כן, אז הקרן מתנצלת על כך".

 

 

גד זאבי גד זאבי צילום: אלעד גרשגורן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x