$
שוק ההון

יוסי חג'ג' המשנה למנכ"ל דלתא תעשיות יתמנה לדירקטור באינרום

חג'ג' בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב משמש כמשנה לאייזיק דבח בחברת הטקסטיל משנת 2015

אורנה יפת 16:5612.03.19

יוסי חג'ג', המשנה למנכ"ל דלתא גליל תעשיות, יתמנה לדירקטור בחברת מוצרי הבניה אינרום.

 

בחודש אפריל הקרוב תדון האסיפה הכללית באישור מינויים של ארבעה מועמדים לתפקיד דירקטור בחברה, שאינם דח"צ. חג'ג' בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב משמש כמשנה לאייזיק דבח בחברת הטקסטיל דלתא גליל משנת 2015.

 

קודם לכן שימש משנת 2004 ועד 2015 בתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה.

 

מינויים של הדירקטורים החדשים נדרש לאחר שקרן פימי חיסלה סופית את אחזקותיה באינרום בתחילת השנה, עזיבה אשר השאירה את אינרום ללא גרעין שליטה והפכה את המוסדיים לגורם הדומיננטי בחברה.

 

 

יוסי חג'ג' סמנכ"ל הכספים של דלתא יוסי חג'ג' סמנכ"ל הכספים של דלתא צילום: אוראל כהן

 

הקרן החזיקה באינרום הציבורית באמצעות חברה פרטית, אינרום תעשיות, אשר בחודש פברואר 2019 הודיעה על סיום הסכם שירותי הניהול בינה לבין אינרום בניה, לכל המאוחר במאי השנה. שירותי הניהול שהעניקה החברה לאינרום בנייה כללו גם שירותי דירקטוריון שניתנו על ידי ארבעה חברי דירקטוריון, ביניהם יו"ר דירקטוריון.

 

לאחר ההודעה על סיום הסכם שירותי הניהול, מינתה אינרום בנייה ועדת איתור לצורך איתור נושאי משרה חלופיים, ובכללם דירקטורים חדשים. הוועדה ערכה ראיונות למועמדים פוטנציאלים בין היתר כאלה שהוצעו על ידי בעלי מניות מוסדיים, ובחרה בארבעה מועמדים סופיים שמינויים כפוף לאישור האסיפה: יוסי חג'ג', אשר בהרב, ציון גינת ופרץ שחר, שהינם בעלי מיומנות חשבונאית ופיננסית. כמו כן תדון האסיפה במינויו מחדש של רמי ארמון לדירקטור בלתי תלוי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x