$
שוק ההון

אקזיט של 560 מיליון דולר: קליק רוכשת את אטיוניטי הישראלית

חברת ניתוח המידע תרכוש את ספקית פתרונות התוכנה הנסחרת בנאסד"ק כדי להרחיב ניהול מידע במסדי נתונים ולאפשר ניתוח מידע בזמן אמת; בעלי המניות של אטיוניטי יקבלו 23.5 דולר במזומן עבור כל מניה - פרמיה של 18% על מחיר הסגירה של אתמול

שיר רייטר 16:3621.02.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אקזיט ענק לאטיוניטי הישראלית: ספקית פתרונות התוכנה קליק רוכשת ב-560 מיליון דולר את אטיוניטי, שמנוהלת על ידי שמעון אלון, על מנת להרחיב את אפשרויות ניהול המידע במסדי נתונים ולאפשר ניתוח מידע בזמן אמת.

 

קליק, המובילה בניתוח מידע, וספקית פתרונות התוכנה אטיוניטי, הנסחרת בנאסד"ק, הודיעו היום (ה') כי חתמו על הסכם מחייב במסגרתו קליק תרכוש את אטיוניטי.

 

שמעון אלון, מנכ"ל אטיוניטי שמעון אלון, מנכ"ל אטיוניטי צילום: אוראל כהן

    

 

על פי תנאי ההסכם, קליק תרכוש את כל המניות של אטיוניטי. בעלי המניות של אטיוניטי יקבלו 23.50 דולר במזומן עבור כל מניה של אטיוניטי, המגלמים פרמיה של 18% על מחיר הסגירה האחרון של אטיוניטי מיום ה-20 בפברואר 2019, שעמד על 19.93 דולר למניה. ההסכם אושר פה אחד על-ידי הדירקטוריונים של קליק ושל אטיוניטי.

  

מייק קאפון, מנכ"ל קליק, אמר כי "כוחה של אטיוניטי בהעברת מידע בזמן אמת בסביבות ענן מורכבות, יציב את קליק, באופן ייחודי, במקום בו היא תוכל לסייע ללקוחותיה להוביל מידע ולמצב את אסטרטגיית ניתוח המידע במסדי הנתונים שלהם. אטיוניטי הוכיחה צמיחה חזקה בשוק גדול ויחד אנחנו במקום טוב יותר לשרת את הלקוחות הארגוניים שלנו, יחד עם האיקו-סיסטם של השותפים שלנו, כדי לפתור את הבעיות המאתגרות ביותר בתחום המידע".

 

שמעון אלון, יו"ר ומנכ"ל אטיוניטי, מסר: "אנו נרגשים להצטרף לקליק, וכך לשלב את יכולות אינטגרציית המידע וניהול הביג-דאטה שלנו עם המובילה בניתוח מידע, כדי להאיץ את ההצלחה שלנו. אנו מאמינים שהעסקה משרתת היטב את טובתם של בעלי המניות של אטיוניטי ומספקת לאטיוניטי חשיפה והיקף פעילות נוספים, שישרתו את מימוש התכניות האסטרטגיות שלנו, כאשר אנו ממשיכים לספק ללקוחותינו את המוצרים והשירותים המובחרים אליהם הם כבר התרגלו לצפות".

 

פירמת עו"ד שבלת ייצגה את גולדמן זאקס ומורגן סטנלי שמימנו את העסקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x