$
שוק ההון

פתאל רוכשת 13 בתי מלון בהולנד ב-160 מיליון יורו

בחברה מציינים כי בתי המלון הנרכשים כוללים מעל 1,900 חדרים, מדורגים 4-5 כוכבים והם ממוקמים באזורי תיירות ועסקים אטרקטיביים בהולנד

קבוצת המלונות פתאל, בבעלותו של דוד פתאל, הודיעה היום (ה') כי חתמה על הסכם לרכישה מלוא הון המניות של חברת ההחזקות ההולנדית 'European Hotel Management' המחזיקה בזכויות בעלות, ניהול והשכרה של 13 בתי מלון בתמורה לכ-160 מיליון יורו.

 

 

בחברה מציינים כי בתי המלון הנרכשים כוללים מעל 1,900 חדרים, מדורגים 4-5 כוכבים והם ממוקמים באזורי תיירות ועסקים אטרקטיביים בהולנד. במסגרת העסקה רוכשת חברת הבת של פתאל, פתאל נכסים (אירופה) 4 בתי מלון בתמורה לכ-49.1 מיליון יורו שיושכרו למלונות פתאל.

 

 

בית מלון אפולו APPOLO בהולנד בית מלון אפולו APPOLO בהולנד צילום: דיקלה עברי פרדנוי

 

פתאל החזקות רוכשת בתמורה לכ-110.9 מיליון יורו, חברות תפעול השוכרות 8 בתי מלון, לתקופה ממוצעת של למעלה מ-30 שנה הכוללת אופציות להארכה.

 

בנוסף, רוכשת פתאל החזקות חברת תפעול שמנהלת מלון אחד. יצוין, כי פתאל אירופה תממן את העסקה ממקורותיה העצמאיים ופתאל החזקות תממן 40% מהיקף העסקה ממקורותיה והיתרה תמומן באמצעות תאגיד בנקאי הולנדי.

 

לפתאל נוכחות נרחבת באירופה - היא מחזיקה (נכון למועד הדוח השנתי של 2017) בסך הכול ב-128 בתי מלון (23,836 חדרים) ב-15 מדינות ביבשת. בה בעת, פעילותה של הקבוצה בהולנד היא מצומצמת מאד.

 

 

דוד פתאל דוד פתאל צילום: רוני רוקי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x