• תפריט
שוק ההון

נחשף בכלכליסט

דודו מזרחי מונה לתפקיד מנכ"ל בזק

דירקטוריון חברת התקשורת אישר את מינויו של מזרחי, המשמש כיום משנה למנכ"ל תנובה; לפני כשנתיים כיהן בתפקיד משנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של בזק; כהונתה של המנכ"לית, סטלה הנדלר, תוארך בחודשיים, והיא תעזוב את תפקידה רק בסוף אוגוסט בעקבות החשדות נגדה בתיק 4000

גולן חזני 16:3917.06.18

דירקטוריון בזק בחר היום (א') את דודו מזרחי לתפקיד מנכ"ל החברה, במקומה של סטלה הנדלר שעוזבת בעקבות החשדות נגדה בתיק 4000. מזרחי חוזר לבזק שנתיים אחרי שעזב ומילא תפקידים של סמנכ"ל כספים בפרטנר ובתנובה.

המינוי של ממזרחי הסתמן כבר בסוף השבוע כשהוא זוכה לתמיכה גורפת מצד יו"ר החברה שלמה רודב. אמש נחשף בכלכליסט דבר מינויו הצפוי של מזרחי, שבימים האחרונים נשאר מועמד יחיד לתפקיד.

 

הנדלר, מנכ"לית בזק שהיתה אמורה לעזוב את התפקיד בסוף יוני, תאריך את כהונתה בחודשיים, עד סוף אוגוסט, לבקשת הדירקטוריון כדי לבצע חפיפה עם מזרחי.

 

מזרחי עזב את בזק ב-2016, לאחר שהתנגד לעסקת בעלי העניין של שאול אלוביץ', בעל השליטה הקודם בבזק, עם חברת yes, בעטיה החלה בשנה האחרונה חקירת משטרה ורשות ני"ע.

דודו מזרחי דודו מזרחי

 

לאחר עזיבתו מונה סמנכ"ל כספים בפרטנר המתחרה למשך חצי שנה ואז עזב לטובת תנובה שם הוא מכהן כסמנכ"ל כספים מזה שמונה חודשים.

 

במקביל, אישר היום דירקטוריון בזק את מינויו של רן גוראון מנכ"ל פלאפון, גם לתפקיד מנכ"ל yes. דבר המינוי הצפוי ומיזוג החברות המתוכנן נחשף לראשונה ב"כלכליסט". בעקבות ההצעה יעזוב רון אילון את yes לאחר 12 שנה בתפקיד המנכ"ל.

 

גוראון שימש בין השנים 2015-2006 כסמנכ"ל השיווק של בזק ולתקופה מסוימת גם כמשנה למנכ"ל. כעת ישמש גוראון מנכ"ל של שתי החברות - פלאפון ו-yes - מתוך מטרה לקדם את האסטרטגיה החדשה שמוביל היו"ר החדש שלמה רודב לאחד בין החברות הבנות לכדי חברה ולפצל את פעילות השירותים לחברה נפרדת.

 

בהודעה שהוציאה בזק צוין כי סיום העסקתו של אילון ב-yes נובע משינויים בקבוצה לרבות פרשת בזק בה מעורב. עוד עולה מההודעה כי אילון הוכרח לעזוב, מה שמעלה סימני שאלה לגבי עתידו של מנכ"ל בזק בינלאומי מוטי אלמליח, הנחשב מקורב לבעל השליטה הקודם שאול אלוביץ'.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x