$
שוק ההון

עלות שכרו של חיים כצמן מגזית גלוב נמוכה ב־30% מזו של דורי סגל - ולא תכלול תגמול הוני

האסיפה שתתכנס בחודש הבא התבקשה לאשר לכצמן, שהחליף את שותפו כמנכ"ל בתחילת השנה, עלות שכר של 5.8 מיליון שקל בשנה

אורן פרוינד 07:4126.04.18

עלות שכרו של חיים כצמן כמנכ"ל גזית גלוב ויו"ר דירקטוריון החברות־הבנות אטריום וסיטיקון תעמוד על 5.8 מיליון שקל בשנה. כך עולה מזימון לאסיפה שכינסה החברה ל־31 במאי. מתוך הסכום, חברת הנדל"ן המניב תישא בעלות שכר של 3.9 מיליון שקל בשנה, וביתרה יישאו החברות־הבנות של הקבוצה.

עלות שכרו של כצמן מורכבת משכר בסיס של 2 מיליון שקל ושכר נוסף של 3.7 מיליון שקל מאטריום ומסיטיקון, שבהן הוא מכהן כיו"ר דירקטוריון. העלות הזו נמוכה בכ־30% מעלות שכרו של דורי סגל, שהתפטר והוחלף על ידי כצמן בתחילת השנה.

חיים כצמן. 3.9 מיליון שקל מגזית גלוב חיים כצמן. 3.9 מיליון שקל מגזית גלוב צילום: נמרוד גליקמן

 

העלות השנתית הכוללת לחבילת התגמול של סגל עמדה על 8.1 מיליון שקל בשנה, מתוכם 2 מיליון שקל שכר מהחברה, והיתרה מהחברות־הבנות.

 

סגל היה זכאי גם לתגמול הוני (אופציות) בעלות כוללת לחברה של 9 מיליון שקל לכל תקופת ההסכם. לעומתו, כצמן אינו זכאי לכל תגמול הוני.

בנוסף, סגל היה זכאי לתשלום עבור סיום העסקה במקרה של שינוי שליטה בחברה, בהיקף של עד 200% משכר הבסיס השנתי שלו (ולא יותר מסכום המשקף את שכר הבסיס עבור התקופה שנותרה עד לסיום ההסכם בתוספת שישה חודשים).

 

כמו כן היה זכאי סגל להאצת תקופת ההבשלה עבור מלוא רכיב התגמול ההוני. לעומת זאת, כצמן לא זכאי לתשלום כלשהו במקרה של שינוי השליטה בחברה.

 

כצמן וסגל הקימו יחד לפני 25 שנה את גזית גלוב. הקבוצה עוסקת ברכישה ובניהול של נדל"ן מניב בישראל ובחו"ל, ומתמקדת במרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x