שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

רני צים חוזר לבורסה: מנפיק חברת מרכזים מסחריים בשווי 300 מיליון שקל

איש העסקים צפוי להגיש בימים הקרובים תשקיף לקראת הנפקה ראשונית של חברת צים סנטרס, המחזיקה במרכזים מסחריים שמיועדים בין השאר לאוכלוסייה הערבית; ההנפקה צפויה לצאת לפועל לקראת מרץ הקרוב

אורן פרוינד 15:5314.02.18

איש העסקים רני צים חוזר לבורסה. לאחר שמכר את השליטה בחברת כמעט חינם לידי יינות ביתן, צפוי צים להביא בימים הקרובים לבורסה חברת נדל"ן חדשה.

צים צפוי להגיש בימים הקרובים תשקיף לקראת הנפקה ראשונית (IPO) של חברת צים סנטרס, חברת המרכזים המסחריים שמחזיקה בנכסים מרכזיים שמיועדים בין השאר לאוכלוסייה הערבית. את ההנפקה של צים סנטרס תוביל חברת ווליו בייס בניהולו של פלג פאר.

מרכז צים בנתיבות מרכז צים בנתיבות צילום: עדי פרץ

 

על פי ההערכות, החברה היא בעלת הון עצמי של 250-200 מיליון שקל, אולם הגיוס ייעשה לפי שווי של 300 מיליון שקל לפני הכסף. ההנפקה צפויה לכלול גיוס הון של 80 מיליון שקל וגיוס נוסף של אג"ח בהיקף דומה. החברה נמצא בבעלות מלאה של רני צים ללא קשר לאחיו עדי צים. רני צים הוא בעל השליטה בחברת אופיס דיפו.

 

לצים סנטרס יש ארבעה מרכזים מסחריים במעלות, בית שאן, ערד ונתיבות. בנוסף היא מקדמת שני פרויקטים חדשים בכפרים הערביים ירכא ואום אל פאחם, ופרויקט נוסף על קרקע שבבעלות החברה בכפר סבא שמיועדת להקמה של מרכז מסחרי. החברה שמה לעצמה יעד לרכב על הצמיחה של המגזר הערבי וצפויה לבצע לא מעט פרויקטים חדשים שמיועדים לאותה אוכלוסייה. ההנפקה עצמה צפויה לצאת לפועל לקראת חודש מרץ הקרוב.

 

משרד עוה"ד שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות מלווה את ההנפקה.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x