$
בורסת ת"א

ריט 1 רוכשת 50% מפרויקט משרדים ומסחר בהרצליה - ב-108 מיליון שקל

הנכס ממוקם ברחוב מנופים באזור התעשייה של הרצליה פיתוח וכולל חמש קומות; בין השוכרים המרכזיים בו: קבוצת מאיר ומיינד ספייס

אורן פרוינד 18:0717.12.17

חברת ריט 1 דיווחה היום (א') על השלמת העסקה לרכישת 50% מנכס ברחוב מנופים שבאזור התעשייה בהרצליה פיתוח ב-108 מיליון שקל. הנכס, שהקמתו הושלמה לאחרונה, הינו מבנה משרדים ומסחר בן חמש קומות, בשטח כולל של כ-17 אלף מ"ר בתוספת חניון תת קרקעי.

 

 

 

הנכס מושכר כיום בכ-80% תפוסה לשישה שוכרים שונים לתקופות ארוכות של 5-10 שנים, ועם אופציות להארכת השכירות. הנכס מייצר NOI בקצב שנתי של כ-9.1 מיליון שקל. בתפוסה מלאה הנכס צפוי לייצר לריט NOI שנתי של כ-11 מיליון שקל ותשואה של כ-9.1%.

 

 

מה דעתך על מניית ריט 1:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

שוכרים מרכזיים בנכס הם קבוצת מאיר אשר שכרה את כל הקומה המסחרית למטרת אולם תצוגה לרכבי וולוו והונדה, וחברת מיינד ספייס אשר תפעיל בנכס חללי עבודה משותפים, לרבות עבור חברת מיקרוסופט אשר מקימה את הקמפוס שלה בסמוך.

 

שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1 הסביר כי "זהו נכס שני שריט רוכשת באזור התעשייה הרצליה פיתוח. אנו מאמינים מאוד באזור ובנכס אשר הוקם ע"י קובי רוגובין, שהוא בעל נסיון רב שנים בהקמת פרויקטים, ומשוכנעים שהנכס יזכה להיקפי תפוסה גבוהים בשנים הקרובות".

 

 

 

ריט 1 היא קרן ההשקעות במקרקעין הראשונה שפועלת בשוק ההון הישראלי המאפשרת למשקיעים להיחשף לנדל"ן מניב, תוך חלוקת מרבית התזרים כדיבידנד, ללא שכבת מס נוספת. ממועד הקמתה רכשה 34 נכסים מניבים בשווי של כ-4 מיליארד שקל.

 

 

הנכס בהרצליה הנכס בהרצליה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x