$
פרסום ושיווק

כיפופי ידיים בין שוקי האוכל בת"א: Miazaki עורקת לשרונה מרקט

קבוצת ביג, הבעלים החדשה ומנהלת שרונה מרקט, הצליחה למשוך אליה את שף יובל בן נריה. Miazaki בשוק צפון תיסגר במהלך אפריל וצפויה להיפתח מחדש בשרונה מרקט באותו חודש על שטח של 70 מ"ר

אורנה יפת 08:2426.02.20

קבוצת ביג, הבעלים החדשה ומנהלת שרונה מרקט, מנסה ליטול את ההובלה על השווקים הקולינריים בתל אביב. ל"כלכליסט" נודע שקבוצת הנדל"ן הצליחה למשוך לשרונה מרקט את שף יובל בן נריה, שיעביר למקום את המסעדה היפנית Miazaki שבבעלותו ופועלת בארבע השנים האחרונות בשוק צפון ברמת החייל. המעבר הוא סנונית ראשונה ממהלך שמתכננת ביג, שרכשה לפני ארבעה חודשים את שרונה מרקט עם מגה אור של צחי נחמיאס מידי גינדי החזקות ב־160 מיליון שקל.

 

בעלי Miazaki שף יובל בן נריה. נוטש את שוק צפון בעלי Miazaki שף יובל בן נריה. נוטש את שוק צפון צילום: רמי זינגר

 

לדברי מנכל שרונה מרקט איתי אלדר, "לא כל השחקנים שנמצאים כיום במרקט יישארו. יש שחקנים שבראיה שלנו לא מספיק טובים - חלקם מהקמעונאות וחלקם מההסעדה".

 

Miazaki בשוק צפון תיסגר במהלך אפריל וצפויה להיפתח מחדש בשרונה מרקט באותו חודש על שטח של 70 מ"ר (כמעט כפול מהשטח כיום) ועם תפריט שיכלול מנות חדשות. בהקמת המסעדה החדשה יושקעו כמיליון שקלים והיא תקבל תשלום בכרטיס אשראי בלבד באמצעות עמדות תשלום שיוצבו במסעדה.

 

איתי אלדר מנכ"ל שרונה מרקט איתי אלדר מנכ"ל שרונה מרקט צילום: יח"צ

 

"שוק המסעדנות השתנה מאוד בגלל התפתחות ענף המשלוחים, והצרכים שלנו כיום שונים מאלו שהיו כשפתחנו את המסעדה", אמר בן נריה ל"כלכליסט". "לא הצלחנו להגיע לפשרה מול בעלי שוק צפון. רוב המשלוחים שלנו הם למרכז תל אביב, וחשובים לנו שיקולים כמו המרחק ללקוח, כמה זמן המוצר נמצא במשלוח ובאיזו טמפרטורה הוא מגיע. אנחנו מעדיפים להיות במרכז העניינים בעיר".

 

לדברי בן נריה, Miazaki צפויה להתרחב לרשת מסעדות: "אנחנו במו"מ עם כמה גופים להרחבת המסעדה. אנחנו מקבלים פניות רבות ואחרי שנחדש את התפריט והמוצר יהיה מוכן נקבל החלטות".

x