שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

שלושה חודשים אחרי שעזב את גולף - אפי רוזנהויז עוזב את עדיקה

רוזנהויז שימש בתפקיד יו"ר חברת עדיקה מיוני 2016 במקביל לתפקידו בגולף - שאותו עזב במרץ האחרון ואמר אז כי החליט להתמקד בעדיקה; ככל הנראה הרקע לעזיבה הוא בחילוקי דעות עם בעלי המניות של גולף

אורנה יפת 13:0125.06.19

יו"ר עדיקה (Adika) אפי רוזנהויז הודיע על סיום תפקידו בחברה, שלושה חודשים בלבד לאחר שהתפטר מתפקידו כיו"ר קבוצת גולף. רוזנהויז שימש בתפקיד מיוני 2016 במקביל לתפקידו בגולף, החברה האם של עדיקה. ככל הנראה העזיבה באה על רקע חילוקי דעות עם בעלי המניות של גולף, אך רוזנהויז מכחיש את הדברים.

 

"הודעתי היום לדירקטוריון החברה על החלטתי לסיים את כהונתי כיו"ר החברה. עדיקה היא חברה עם פוטנציאל גדול וייחודי אשר מובלת על ידי ההנהלה המקצועית ביותר בתחומה בהובלתו של דדי שורצברג", מסר רוזנהויז.

 

"אני מאחל לעדיקה הצלחה רבה בהמשך ומאמין כי בזכות ההנהלה והעובדים הייחודיים, היכולות והידע הרב שלה בעולם קמעונאות האון ליין, החברה תמשיך להתפתח ולהוביל בתחומה".

      

חנות עדיקה באשדוד חנות עדיקה באשדוד צילום: קמילה סימון

 

   

בשיחה עם "כלכליסט" הבוקר מסר רוזנהויז: "אני עוזב בצורה הטובה והיפה ביותר את חברת עדיקה שהיא חברה מצוינת. עזבתי כי החלטתי ברמה אישית לעזוב. סיימתי את חלקי ותפקידי בעדיקה ואני הולך הלאה. אין שום סיבה אחרת. איו לי שום חילוקי דעות עם אף אחד. אני יודע שיש בעדיקה הנהלה מצוינת והיא תלך לכיוונים חיוביים. זו חברה עם יכולות, שעושה עבודתה בצורה טובה עם ניהול מצוין ואני מרגיש שאני את חלקי תרמתי בגדול גם בתקופה של יצירת מערכות יחסים ובניית תשתיות. אני חושב שמכאן ההנהלה יודעת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. ואני הולך הלאה".

 

דדי שורצברג מנכ"ל עדיקה מסר: "אני מודה לאפי על תרומתו הגדולה בתקופה שעבדנו בשיתוף מאז נכנס לקבוצה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. אנו ממשיכים לפעול במרץ ליישום התוכניות העסקיות שלנו הכוללות המשך צמיחה בפעילות הליבה, לצד איתור ובניית מנועי צמיחה חדשים בארץ ובחו"ל".

 

אפי רוזנהויז אפי רוזנהויז צילום: סיון פרג'

 

     

בחודש מרץ האחרון האחרון התפטר רוזנהויז מתפקיד כיו"ר גולף לאחר שלוש שנים. העזיבה הייתה בסמוך לפרסום דוחות כספיים שליליים שהציגה הקבוצה. באותה העת מסר רוזנהויז: "הודעתי לדירקטוריון החברה על החלטתי לסיים את כהונתי כיו"ר פעיל של גולף ולהתמקד בעדיקה ולהתפנות לעמידה באתגרים עסקיים חדשים ובעשיה חברתית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x